U-19. ДЮФК АТЛЕТИК – ФК ЛЮБОМИР – 0:1

Першість України в ДЮФЛ. Перший тур.

Нарешті любомирці зуміли переграти своїх суперників, одеситів. Це третя зустріч ставищанського клубу із одеськими однолітками, але ця зустріч була найважча. Склалось відчуття, що одесити поставили за мету фізично знищити суперника.

Поле стадіону «Спартак» ідеальним назвати важко, саме тому гравці обох команд досить жорстко поводились один з одним, а суддівство, яке представники і любомирців і одеситів визнали незадовільним мало не спровокувало конфлікт між командами. Більшу кількість червоних карток в ДЮФЛУ за одну гру я ще не бачив, три у господарів і одна у гостей.

Перший тайм пройшов в напруженій боротьбі, адже перемога на старті першості дуже важлива, тож і викладались команди на повну, проте вирішальним став саме другий тайм, господарі вже грали у меншості, на полі в одеситів залишилось вісім гравців, тож любомирці, маючи чисельну перевагу постійно атакували. Довгоочікуваний переможний гол було забито за 10 хвилин до кінця поєдинку, Шишкін відпасував на фланг Кравченку, той прострілив у карний майданчик а Кутовенко доправив м’яч у ворота.

Відеоогляд матчу

Післяматчеве бліц-інтерв’ю тренера ФК ЛЮБОМИР U-19 Сергія Живого

U-19. Післяматчеве бліц-інтерв'ю тренера ФК ЛЮБОМИР Сергія Живого. ДЮФК АТЛЕТИК – ФК ЛЮБОМИР – 0:1.

Опубліковано ФК Любомир Середа, 12 вересня 2018 р.

Післяматчеве бліц-інтерв’ю капітана U-19 Ярослава Копанєва

Бліц-інтерв'ю капітана команди ФК ЛЮБОМИР U-19 Ярослава Копанєва після матчу із ДЮФК АТЛЕТИК.

Післяматчеве бліц-інтерв’ю автора гола у ворота ДЮФК АТЛЕТИК Богдана Кутовенка

Бліц-інтерв'ю з автором переможного голу в Одесі на стадіоні Спартак Богданом Кутовенком.