ФК ЛЮБОМИР – ФК ЗОРЯ – 2:1. Відеоогляд

Чемпіонат Київської області 2018. 21-й тур.

Матч 21-го туру чемпіонату Київщини любомирці провели в Ставищі на домашньому стадіоні «Колос». Гості з Миронівського району ФК «Зоря» вже програвали ставищанам в Миронівці, ось і цього разу футбольна фортуна відвернулась від них ФК «Любомир» отримав впевнену перемогу з рахунком 2:1.

Відкрити лік забитим голам любомирці могли вже на перших хвилинах поєдинку, але круглий вперто не йшов у сітку. Лише на 33-й хвилині Богдан Козій після пасу Андрія Степанчука забиває перший м’яч у ворота гостей.

Через 10 хвилин Богдан Кутовенко подвоює рахунок відгукнувшись на довгий пас Андрія Тросюка. За рахунку 2:0 команди пішли на перерву.

На 59-й хвилині любомирці залишаються у меншості, отримавши другого «гірчичника» поле покинув Кутовенко, проте ставищани не розгубились і продовжували атакувати.

На 70-й хвилині гості скориставшись непорозумінням у захисті господарів скорочують розрив у рахунку, але відновити паритет їм не вдалось. Любомирці ж мали можливість забити щонайменше чотири рази, тричі схибив Рябов і не використав вихід сам на сам з голкіпером Кравченко.

Наступний поєдинок ФК «Любомир» проведе у Баришівці, де суперником ставищан стане тамтешній ФК «Патріот». У дев’ятому турі в Ставищі любомирці поступились «Патріоту» з рахунком 0:2.

Відеоогляд матчу

Післяматчеве бліц-інтерв’ю тренера ФК «Любомир» Артема Іллічова

Артем Іллічов

ФК Любомир – ФК Зоря – 2:1Післяматчеве бліц-інтерв'ю тренера ФК ЛЮБОМИР Артема Іллічова.

Опубліковано ФК Любомир Субота, 6 жовтня 2018 р.