U-19. ФК ЛЮБОМИР – ДЮСШ-15 – 4:1. Огляд

Першість України в ДЮФЛ, п’ятий тур.

У п’ятому турі першості України юнаки ставищенського «Любомира» без особливих зусиль здолали киян із ДЮСШ-15. Проте чітка та злагоджена гра виходила у любомирців лише до третього забитого голу, а далі…

Що ж сталось далі пояснити дуже важко, наче ж і перевага на нашому боці, і моменти створювались, а голів у першому таймі більше не було.

Четвертий гол у ворота киян забив Андрій Романенко на початку другого тайму, та й по тому. Сухими свої ворота теж втримати не вдалось, прикра помилка захисту ставищан обернулась голом на 79 хвилині. Як воно було дивіться у відеоогляді.

Відеоогляд матчу ФК ЛЮБОМИР – ДЮСШ-15

Післяматчеве бліц-інтерв’ю тренера ФК ЛЮБОМИР Сергія Живого.

Сергій Живий

U-19. П'ятий тур першості України в ДЮФЛ. ФК Любомир – Дюсш 15 – 4:1.Післяматчеве бліц-інтерв'ю тренера ФК Любомир Сергія Живого.

Опубліковано ФК Любомир Середа, 10 жовтня 2018 р.

Післяматчеве бліц-інтерв’ю гравця ФК ЛЮБОМИР Володимира Ткаленка.

Володимир Ткаленко

ФК Любомир – Дюсш 15 – 4:0.Першість України в ДЮФЛ, п'ятий тур.Післяматчеве бліц-інтерв'ю гравця ФК Любомир Володимира Ткаленкаю

Післяматчеве бліц-інтерв’ю гравця ФК ЛЮБОМИР Андрія Романенка.

Андрій Романенко

U-19. ФК Любомир – Дюсш 15 – 4:1.Першість України в ДЮФЛ, п'ятий тур.Післяматчеве бліц-інтерв'ю гравця ФК Любомир Андрія Романенко.

Післяматчеве бліц-іттерв’ю тренера ДЮСШ-15 Анатолія Балацького.

Анатолій Балацький

U-19. ФК Любомир – Дюсш 15 – 4:1. Післяматчеве бліц-іттерв'ю тренера ДЮСШ-15 Анатолія Балацького.