U-19. ФК ЛОКОМОТИВ – ФК ЛЮБОМИР – 0:7

Першість України в ДЮФЛ. Десятий тур.

Перенесений матч десятого туру першості України в ДЮФЛ залізничники і любомирці зіграли в понеділок 26 листопада на київському стадіоні «Локомотив».

Поєдинок розпочався із запізненням, так як на 14-00 поле не було готове і розчищали штучний газон команди власноруч, але сама гра порадувала нечисленних вболівальників ФК «Любомир».

Вже на 10-й хвилині Сергій Шишкін забиває перший гол у ворота господарів, а через шість хвилин Євген Черпаков подвоює рахунок. Пройшло зовсім не багато часу і Черпаков робить дубль забиваючи залізничникам третій гол. Під завісу першого тайму Володимир Ткаленко робить рахунок 0:4 і команди вирушають на перерву.

Голепад другого тайму розпочав Дмитро Касабуцький, він буквально вколотив снаряд у сітку, а довершив розгром «Локомотива» Дмитро Грищенко, який двічі розписався у воротах господарів. Таким чином ставищани записують три заслужених очка у актив і вирушають на зимову перерву. Відеоогляд матчу до вашої уваги.

ФК ЛОКОМОТИВ – ФК ЛЮБОМИР – 0:7