U-19. ПІДСУМКИ ПЕРШОГО КОЛА

Перше коло сезону 2018-2019 р.р. закінчилось і нарешті можна підбити деякі підсумки осінньої частини першості України в ДЮФЛ і коротко нагадати про те як виступили любомирці на цьому етапі перегонів.

Тож почнемо! Стартовий поєдинок ФК «Любомир» в Одесі із тамтешнім ДЮФК «Атлетик» видався надважким. Погане поле одеського стадіону «Спартак» і груба гра господарів не дозволили ставищанам зіграти у свій футбол, проте любомирці пересилили себе і вийшли з двобою переможцями – 0:1, гол на свій рахунок записав Богдан Кутовенко. Ще цей матч запам’ятався численними «гірчичниками» і чотирма видаленнями, одне у гостей і три у господарів.

U-19. Оляд матчів. Сезон 2018-2019 років, перше коло

У другому турі, на домашньому полі стадіону НУБіП України любомирці без особливих зусиль здолали гостей з Вінниці. Поєдинок між ФК «Любомир» і ВОДЮСШ Вінниця закінчився з рахунком 5:0 на користь господарів. Опирались гості до 38-ї хвилини допоки Євген Черпаков не відкрив рахунок, він же забив і другий гол на останній хвилині першого тайму. Богдан Козій на 52-й хвилині, Богдан Кутовенко на 81-й і Дмитро Грищенко на 90-й довершили розгром вінничан.

Міцним горішком для ставищан виявився київський ФК «Чемпіон». Команда керована Анатолієм Сіденко та Ігорем Єрмаковим дала достойний бій ФК «Любомир» і лише вміння та наполегливість дозволила любомирцям переграти киян з рахунком 1:2. Відзначились у ставищан Володимир Рябов та Володимир Ткаленко.

Гостьовий четвертий тур з білоцерківським АРЗ особливих незручностей любомирцям не приніс. Господарі дозволяли гостям грати як вони хочуть і як вміють, тож і рахунок 0:8 нікого не здивував, ставищани п’ять разів розписались у воротах білоцерківців у першому таймі і тричі у другому.

П’ятий тур із київською ДЮСШ-15 став останнім у переможній серії ФК «Любомир». Перегравши киян з рахунком 4:1 ставищани не змогли здолати «Зміну-Оболонь» у шостому турі. Чіпкі на настирні кияни всі дев’яносто хвилин пресингували любомирців і таки вирвали перемогу з рахунком 2:1.

Несподіванкою для всіх став поєдинок сьомого туру із житомирським «Поліссям». Маючи територіальну та ігрову перевагу любомирці лише на 59-й хвилині відкрили рахунок. Гості не опустили руки і на останній хвилині матчу зуміли відновити перевагу. Ось так, коли накульгує реалізація моментів, втрачаються очки.

Прикрою поразкою для нашої команди закінчився матч восьмого туру на тренувальній базі ФК «Оболонь Бровар». Вже на 27-й хвилині ставищани залишились у меншості, за фол останньої надії арбітр матчу видалив Богдана Гаву і місце у воротах зайняв Євген Васільченко. Через п’ять хвилин після видалення Козій виводить любомирців вперед, проте рахунок втримати не вдалось, вже через хвилину пивовари відновили паритет, а в середині другого тайму забили переможний гол.

ФК ОБОЛОНЬ БРОВАР – ФК ЛЮБОМИР – 2:1

Два очки втратив ФК «Любомир» і в матчі з ковалівським «Колосом». Чимало зусиль приклали ставищани, щоб відкрити рахунок і нарешті на 53-й хвилині стараннями Володимира Ткаленка і компанії успіху було досягнуто, але прикра помилка Васільченка допомогла ковалівцям, Євген втративши орієнтацію на сантиметр перетнув лінію воріт разом із м’ячем, як результат 1:1.

Зате фініш першого кола любомирцям вдався, спочатку хлопці начисто переграли київський ФК ім.. ЛЬВА ЯШИНА з рахунком 4:0, потім з рахунком 0:7 перемогли столичний «Локомотив» на їхньому ж полі.

Як результат за підсумками 11-ти турів маємо 23 бали у активі і четверту сходинку в турнірній таблиці. Тож як бачимо працювати є над чим, у деяких поєдинках команді не вистачає зосередженості і вміння, в деяких концентрації і уважності а в деяких,  наполегливості і бойового духу.

Як ми вже повідомляли любомирці пішли у зимову відпустку, а з нового року розпочнуть підготовку до другого кола. Будемо сподіватися, що робота над помилками, яку проведе тренерський штаб дасться взнаки і навесні вболівальники ФК «Любомир» побачать зовсім інший футбол, більш зрілий, більш наполегливий, більш вольовий.