U-15. Підсумки першого кола

У підзвітному сезоні ДЮФЛУ 2018-2019 років команда Ярослава Римарчука показала значний прогрес порівняно з минулими роками, планомірні зайняття з юними любомирцями дають позитивний результат.

Збірка оглядів матчів ФК ЛЮБОМИР U-15 у сезоні 2018-2019 років

Вже перший тур любомирці почали з мажорної ноти, в домашньому поєдинку юнаки впевнено переграли гостей з Олександрії, «Олександрія-Аметист-2». Після тяжкого протистояння ставищани здолали оборону гостей і на 35-й хвилині Ярослав Фастовець відкрив рахунок. Гості захищались запекло, але любомирці змогли ще раз вразили ворота «Олександрії» на останній хвилині поєдинку Євгеній Мельничук подвоїв рахунок і поставив остаточну крапку забитим голам.

Дещо розчарував другий тур. У гостях в Білій Церкві ставищани нічого не змогли вдіяти з тамтешньою «Зміною». Білоцерківці впевнено почувалися на своєму полі і зуміли забити три голи у наші ворота залишивши свої сухими.

Черкаський «Дніпро-80» теж завдав чимало клопоту любомирцям, мало того, гості повели в рахунку на 32-й хвилині, але голи Михайла Трубіцина і Віталія Коротуна звели нанівець всі старання черкаської команди і додому хлопці поїхали в понурому настрої.

Поєдинок четвертого туру, який відбувся на Одещині в с.м.т. Ширяєве дався ставищанам легко, незважаючи на дальню дорогу хлопці шість разів відмітились у воротах господарів пропустивши всього двічі. А ось через тиждень у домашньому матчі із ФК «Олександрія-Аметист» любомирці не втримали свої ворота недоторканими, у надзвичайно важкому і динамічному матчі наші хлопці програли з мінімальним рахунком 0:1.

Не вдалося взяти три очки і в матчі шостого туру з білоцерківським «Арсеналом». На домашньому полі у Шкарівці каноніри повели у рахунку в середині другого тайму, проте під завісу матчу Євгеній Мельничук відновив перевагу і подарував своїй команді два бали.

В сьомому турі добряче попсував нерви ставищанам клуб із Черкащини. Гості, СДЮШОР Черкаси, запекло боронили свої ворота, проте гол Владислава Манзюка на 26-й хвилині матчу подарував любомирцям бажані три очки і звів старання гостей на нуль.

Поїздка в Умань подарувала ставищанам незабутні враження. Холодна дощова погода не завадила хлопцям забити п’ять голів у ворота господарів залишивши свої недоторканними, як не старалась команда «Юність-Умань» любомирці виявились на голову сильніші.

Дев’ятий тур у Ставищі приніс ставищанам наступні три бали. ДЮСШ-2 із Кропивницького не витримала натиску господарів і пропустила тричі, голи забивали Євгеній Мельничук з пенальті на 24-й хвилині, Владислав Манзюк на 68-й хвилині, Антон Росс на 70-й. Як бачите остаточно дотисли гостей лише на останніх хвилинах матчу.

Як повелося друге коло у команд U-15 та U-17 починається восени, тож десятий тур любомирці зіграли 4 листопада. В гостях в Олександрії хлопці впевнено переграли «Олександрію-Аметист-2» з рахунком 0:5. Тут відзначились Манзюк, Трубіцин, Фастовець і двічі Мельничук.

Останній осінній тур ФК «Любомир» U-15 зіграв вдома. Гості, білоцерківська «Зміна», на своєму полі не залишила жодного шансу ставищанам, тож потрібно було взяти реванш і любомирці перемогли. У запеклій боротьбі питання забитого голу стояло відкритим до останніх хвилин матчу, на 68-й хвилині Фастовець закрив це питання подарувавши своїй команді три бали.

Таким чином вихованці Ярослава Римарчука мають у активі 25 балів і ділять другу і третю сходинки із «Олександрією-Аметист», що є дуже не погано для нашої команди.

Весняна частина першості розпочнеться 14 квітня 2019 року і зіграють команди сім турів. Думаю що в другому колі хлопці радуватимуть своїх вболівальників ще більше і гратимуть ще краще.