U-17. Підсумки першого кола

Вихованці Олександра Ніколайчука дуже не погано розпочали перше коло. Проте без фокусів не вийшло.

Збірка відеооглядів ФК ЛЮБОМИР U-17 сезону 2018-2019 років

У першому турі в домашньому матчі з «Олександрією-Аметист-2» любомирці довго не могли підібрати ключик до воріт гостей. Відкрити рахунок вдалось лише на 50-й хвилині, відзначився Артем Кияниця. Через кілька хвилин Євген Дембіцький подвоює рахунок, а Андрій Євтушок ставить остаточну крапку в поєдинку.

Другий тур в Білій Церкві був ще важчий. Тамтешня «Зміна» міцний горішок, не дивно, що ставищани не змогли здолати господарів. Вже на п’ятій хвилині білоцерківці повели в рахунку, але вже на 23-й Євген Дембіцький з пенальті зрівнює рахунок. Втримати нічию не вдалося, у другому таймі господарі забивають другий і як з’ясувалось переможний гол.

Черкаський «Дніпро-80» зумів забити гол престижу лише на останній хвилині поєдинку, а до цього ставищани тричі розписались у воротах гостей. Відкрив рахунок Дмитро Мельничук на 8-й хвилині, він же подвоїв результат на 44-й. А на 80-й Денис Бондар втретє відправив м’яч у сітку воріт черкащан.

Четвертий тур запам’ятався швидкісним і безкомпромісним футболом. У с.м.т. Ширяєве місцевий «Штурм» намагався грати нарівні з любомирцями, атакуючи і намагаючись перехопити ініціативу. Любомирці виявились значно сильніші, саме тому на три голи Олександра Костенка і на гол Дмитра Мельничука господарі відповіли лише одним забитим.

Невдачею для ставищан закінчився домашній матч п’ятого туру з ФК «Олександрія-Аметист». Любомирці пропустили прикрий гол на десятій хвилині поєдинку, як з’ясувалось це був єдиний гол у матчі.

Виїзний матч шостого туру у Шкарівці порадував наших вболівальників, адже ставищани зуміли сім разів вразити ворота білоцерківського «Арсеналу» не пропустивши жодного гола. Тричі у цьому поєдинку відзначився Костенко і по одному голу забили Євтушок, Бондар та Дембіцький.

Домашній матч сьомого туру закінчився очікуваною перемогою ставищан, гості, СДЮШОР Черкаси, хоч і повели в рахунку на 14-й хвилині, проте втримували перевагу лише п’ять хвилин. Артем Кияниця відновив паритет, а Багрин, Костенко та Бондар довершили розгром черкащан.

В Умані любомирці повеселились від душі, хлопці забили у ворота господарів аж дев’ять голів. Покером відзначився Олександр Костенко, дубль записав у свій актив Олексій Миколайчук, по одному голу забили Бондар, Дембіцький та Багрин.

Поєдинок дев’ятого туру теж приніс ставищанам перемогу с рахунком 6:2. Гості з Кропивницького не змогли зупинити заведених любомирців і поїхали додому з гіркою поразкою.

Десятий та одинадцятий принесли ставищанам лише по одному очку. На виїзді в Олександрії хлопці не змогли здолати «Олександрію-Аметист-2», рахунок матчу 0:0, а вдома з білоцерківською «Зміною» зіграли в нічию 2:2.

Отже за підсумками 11-ти матчів ФК «Любомир» U-17 має 23 бали в активі і посідає третю сходинку турнірної таблиці. Зараз хлопці посилено тренуються, щоб навесні показати ще кращий футбол ніж у першому колі.