U-11. Зональні змагання. Футзал

В суботу 2 лютого 2019 року в Білій Церкві відбулися зональні змагання чемпіонату Київської області з футзалу серед юнаків 2008-2009 р.н. (тренер Кобзар В.В.).

Першу зустріч любомирці грали з командою ДЮСШ «Денгофф» (Тетіїв) і перемогли з рахунком 9:2. У другій грі ставищани зустрілись із білоцерківською «Зміною-2». Гра пройшла напружено та цікаво. Любомирці відразу заволоділи ініціативою і повели в рахунку 2:0. Білоцерківці кинулись відіграватись, але на перерву команди пішли з рахунком 4:2 на користь ставищан.

У другому таймі наші хлопці дозволили суперникам тричі вразити свої ворота, та наприкінці матчу зусиллями Владислава Болдовського любомирці здобули вольову перемогу з рахунком 6:5.

Отже вихованці Віталія Кобзаря проходять до наступного кола змагань. Вітаємо хлопці!

Автор: Андрій Твердохліб.