preloader

U-19. АРЗ Б. Церква – ФК Любомир – 3:4

«A.R.Z. CUP 2019» – груповий етап.

У середу 6 лютого на білоцерківському стадіоні «Зміна» любомирці зустрілись із господарями турніру командою «АРЗ». З білоцерківцями ставищани зустрічаються не вперше і перемога завжди була за ФК «Любомир». Цього разу любомирці також вийшли переможцями, проте не без зусиль.

Відкрили рахунок ставищани. Олег Ставничий отримавши пас від Євгена Черпакова впевнено загнав снаряд у ворота господарів. Але вже через кілька хвилин білоцерківці відновлюють рівновагу.

Любомирці натиснули і вже Черпаков виводить свою команду вперед замкнувши простріл Рябова з лівого флангу. На останній хвилині першого тайму наші хлопці залишились у меншості. Автор першого голу Ставничий отримав другу жовту картку і відправився відпочивати.

Граючи у меншості весь другий тайм любомирці зуміли забити двічі, спочатку Сергій Шишкіш влучним пострілом з дальньої дистанції потроює рахунок, а хвилин за десять до фінального свистка ставищани реалізували зароблений пенальті.

Господарі у другій половині зустрічі заробили два одинадцятиметрових і обидва реалізували. Таким чином остаточний результат матчу 3:4 на користь ФК «Любомир».

Окремо хочу відзначити гру голкіпера ставищан, адже він неодноразово рятував свої ворота від неминучого і перемога стала можливою завдяки його впевненим діям.