Чемпіони Київщини 2019. Тріумф U-17


Друзі, неможливо писати про вчорашній тріумф команди U-17 без відчуття щирої радості та гордості.

Адже вчора, 5-го червня, на домашньому стадіоні «Колос» Любомирці здобули перемогу в матчі з білоцерківською Зміною з рахунком 2:0 і таким чином, вперше в історії клубу посіли перше місце у чемпіонаті Київщини.

Переможні голи у ворота “Зміни” забили: Олексій Миколайчук на 17 хвилині та Євген Дембіцький на 71 хвилині. Треба визнати, що чемпіонат був дуже важкий і також слід відзначити гідних суперників. Основними конкурентами ФК Любомир були ДЮСШ Зміна Біла Церква та ДЮСШ Пісківка. Але це не завадило команді практично весь сезон бути ситуативними лідерами.

Остання гра була дуже важливою, бо перед останнім матчем, білоцерківська Зміна поступалася Любомирцям лише на два очки у турнірній таблиці, тому ставищани не могли дозволити собі програти.

Щиро вітаємо та пишаємося нашими хлопцями, нашими чемпіонами. Також висловлюємо велику подяку головному тренеру ДЮСШ Олександру Ніколайчуку за плідну працю. Дякуємо всій адміністрації клубу та президенту ФК Любомир Леоніду Джужику за надану можливість дітям активно займатись футболом та генеральному спонсору клубу компанії ТОВ СВЕТКОМПЛЕКТ Україна.