ФК Любомир U-19

10.04.2019 | 12:00
vs

Recap

Матч 16-го туру першості України в ДЮФЛ любомирці провели на київському стадіоні ДЮСШ-15. У першому таймі господарі вибрали цікаву тактику, кияни щільно сіли в оборону і пробити її ставищенці змогли лише через півгодини заробивши право на пробиття пенальті, реалізував одинадцятиметровий Володимир Рябов. За кілька хвилин Рябов подвоїв рахунок, а під завісу тайму Дмитро Касабуцький забиває третій гол у ворота господарів.

За десять хвилин другого тайму кияни змогли забити два м’ячі у ворота гостей, але й по тому. Остаточну крапку в рахунку поставив Богдан Литвишко, який забив четвертий гол у ворота господарів, так рахунок став 2:4. Таким чином любомирці утримують третю сходинку турнірної таблиці відстаючи від ФК КОЛОС Ковалівка на п’ять балів і на вісім від ФК ОБОЛОНЬ БРОВАР.

Через тиждень ставищани прийматимуть київську ЗМІНУ-ОБОЛОНЬ, команду яка всього на три очка відстає від любомирців.