joomla template

28.03.2017
«Любомир» в кубку Щанова
12.02.2017 12:28    | Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    PDF Печать E-mail

Зимові кубки під егідою КОФФ.

Сім років не приймав участі ставищенський «Любомир» в меморіалі присвяченому Олександру ЩАНОВУ, видатному футболісту, легенді київського «Динамо». Цьогоріч ставищани повертаються.

 
Найвища стрілецька продуктивність
08.02.2017 16:06    | Автор: Administrator    PDF Печать E-mail

КОФФ про гравців ФК ЛЮБОМИР.

Ми вже нагадували про феноменальний показник ставищенського бомбардира, який в середньому забиває більше голу щоматчу. Історичну конкуренцію Сергію Третяку намагаються скласти Олександр Бондаренко та Сергій Зелді, але поки що безуспішно, що й засвідчує відповідна таблиця.

 
Зимовий чемпіонат у розпалі
07.02.2017 13:01    | Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    PDF Печать E-mail

Зимовий чемпіонат Ставищенського району з футболу.

В останні дні 2016 року у Ставищі розпочався традиційний зимовий чемпіонат з міні-футболу. Це дійство вперше стартувало вже на початку 2000-х і з успіхом проводиться більш як півтора десятиліття. Цьогоріч у Вищій лізі на старт вийшли дев'ять команд, а Першість представлена сімкою клубів. На сьогодні обидва дивізіони зіграли по чотири тури, тож можна робити певні висновки.

 
Вірний «Любомиру»
06.02.2017 13:56    | Автор: Administrator    PDF Печать E-mail

КОФФ про гравців ФК ЛЮБОМИР.

32-річний хавбек виступає в обласному чемпіонаті уже близько десяти років лише за ставищенську команду.

Сергій Живий змагається під прапором «Любомира» з 2008 року. за цей період один з найяскравіших футболістів Київщини провів близько 180 вищолігових матчів і вже нинішнього сезону, до речі, десятого поспіль для себе, може стати гвардійцем-двохсотником.

Інша цікавинка стосується результативності Сергія. Він забивав м’ячі в кожному сезоні і тримається на високій для гравця середньої ланки цифрі 31.

ДЖЕРЕЛО: koff.org.ua


 
Фененко готується до десятого сезону
04.02.2017 13:44    | Автор: Administrator    PDF Печать E-mail

КОФФ про гравців ФК ЛЮБОМИР.

Чемпіонат області 2017 року може стати ювілейним для одного з найстабільніших гравців Київщини. Володимиру Фененку 28 років. Активну кар’єру в столичному регіоні він започаткував атакувальним гравцем у 2008 році. Виступаючи під прапором столичного «Міста Світла».

 
Унікальний Сергій Третяк
02.02.2017 13:35    | Автор: Administrator    PDF Печать E-mail

КОФФ про гравців ФК ЛЮБОМИР.

32-річний екс-професіонал з досвідом виступів у національній прем’єр-лізі досяг виняткового результату в обласному чемпіонаті аматорів.

Сергій Третяк єдиний, хто забиває в середньому більше одного м’яча щоматчу в обласній вищій лізі. Нині в активі неперевершеного стрільця зазначено 84 голи. А календарних матчів — лише 75. Тобто пересічний показник індивідуальної результативності Сергія становить 1,102 гола.

Жодний з опонентів Третяка похвалитися подібним результатом у чемпіонаті Київської області не спроможний.

ДЖЕРЕЛО: koff.org.ua


 
Десять сезонів для однієї команди
30.01.2017 13:18    | Автор: Administrator    PDF Печать E-mail

КОФФ про гравців ФК ЛЮБОМИР.

Рідкісного для нашого футболу показника досяг В’ячеслав Гонта. Вихованець Вінничини футбольної відіграв десять регулярних чемпіонатів у столичному регіоні, та ще й у складі однієї команди — ставищенського «Любомира».

 


Страница 3 из 82

Користувачі на сайті

Сейчас 59 гостей онлайн

Статистика відвідувань