І втретє не підкачали
Автор: Інформ-служба ФК Хілд-Любомир    28.04.2013 00:05    PDF Печать E-mail
Новини, перша команда

Чемпіонат Київської області-2013. Третій тур.

Вже втретє поспіль любомирці виходять із поєдинка переможцями. Перший тур, ставищенцям підкорюється ФК "Бровари", другий тур - важка перемога над ФК "Путрівка" і ось вона, перемога над фастівським "Динамо". Що правда забили лише у другому таймі, та хіба це важливо? Фотозвіт матчу ТУТ.

ФК ХІЛД-ЛЮБОМИР

Тросюк, Степанчук, Малка, Котенко-Дармороз, 46, Дзисюк-Насадюк, 82, Полішко, Черній, Давиденко-Фененко, 46, Гонта-Живий, 60, Кот-Потієвський, 82, Поліщук.

Запасні: Литовка, Комісарчук.

Голи: Гонта, 51, Дзисюк, 56.

Головний тренер: Максим Штаєр.

Президент клубу: Леонід Джужик.

На гру із фастівським "Динамо" налаштовувалися аж ніяк не гірше ніж на когось з лідерів, адже всі добре пам'ятали, скільки неприємних хвилин фастівчани "подарували" фаворитам турніру в минулому. Тому і потрібно було віднестися до матчу з усією серйозністю.

Граючи цього разу першим номером ставищенці намагалися якнайшвидше забити, щоб ще в першому таймі вирішити завдання. Але не йшло, втратив не погану нагоду відкрити рахунок Дзисюк, не клеїлося і в інших.

На другу половину зустрічі замість молодих Котенка та Давиденка вийшли досвідчені Дармороз і Фененко. Гра стала безперечно якіснішою, моменти біля воріт "Динамо" виникали частіше. Нарешті на 51-й хвилині Гонта відкриває рахунок, а за 5 хвилин Дзисюк підтримує колегу ще одним голом.

Фастівці стали, деморалізовані вони вже не здатні були чинити спротив і Максим Штаєр вирішує випустити на поле молодь, Насадюка та Потієвського, а Коту і Дзисюку дати можливість спостерігати за поєдинком з трибун. Дебютанти так жваво кинулися в гру, що ледь не забили третій гол, але брак досвіду дався взнаки.

Так і закінчили матч за рахунку 2:0, а вже 1 травня у Лютежі на любомирців чекає серйозніший суперник, вишгородський "Діназ".