Нічия у Лютежі
Автор: Інформ-служба ФК Хілд-Любомир    01.05.2013 22:48    PDF Печать E-mail
Новини, перша команда

Чемпіонат Київської області-2013. Четвертий тур.

Матч, який мав бути домашнім для ставищан, за згодою сторін став гостьовим. Адже поле на якому любомирці гратимуть домашні матчі почне експлуатуватися лише 9 травня, тому керівництво вишгородського «Діназа» люб’язно погодилося на обмін – перше коло господарі, а вже друге гості.

ХІЛД-ЛЮБОМИР

Тросюк,  Черній, Котенко, Полішко, Малка, Степанчук, Кот-Фененко, 76, Дзисюк, Давиденко-Дармороз, 37, Поліщук, Гонта-Живий, 61.

Запасні: Литовка, Насадюк, Потієвський, Комісарчук.

Голи: Гонта, 2, Кот, 53.

Головний тренер: Максим Штаєр. Спортивний директор: Владислав Кінчий. Президент клубу: Леонід Джужик.

Перші три тури були для любомирців хоч і не прогулянкові зате вельми вдалі, так у першому - програючи змогли вибороти перемогу у броварчан, у другому - підкорилася «Путрівка», у третьому - пройдено фастівських динамівців, тож і у четвертому турі мало пощастити. Адже і «Діназ» сьогодні не той, і один із провідних гравців вишгородців травмований, мова про Вадима Костяного, і самі ставищани маючи за спиною три перемоги стали куди більш впевнені у своїх силах ніж кілька тижнів тому.

Почали любомирці дуже вдало. Вже на другій хвилині матчу банальний навіс із центра поля обернувся для діназівців прикрістю. Снаряд відскочивши від голови захисника потрапляє до В’ячеслава Гонти, який знаходився у потрібний час у потрібному місці і той головою ж таки забиває круглого у ворота. Радість була безмежною, ніхто і не думав, що почнеться саме так.

Вишгородці кинулись відігруватись намагаючись взяти м’яч під контроль і притиснути суперника до власних воріт, але всі старання червоно-чорних вдало блокувалися, а не часті удари в сторону воріт були або не точні, або занадто слабкі, щоб принести шкоду любомирцям. Гості ж навпаки впевнено контролювали гру, стрімко контратакували і весь час тримали у напруженні Денися Сабатюка і захист «Діназа».

Наприкінці першого тайму тренер ставищенців Максим Штаєр робить першу заміну, поле покидає Валерій Давиденко, який грав на позиції правого півзахисника і час від часу випадав із загальної картинки, а заходить Богдан Дармороз. Малюнок гри суттєво не змінився, але середина стала помилятися не так часто і діназівцям стало важче розгортати атакувальні дії.

Другий тайм розпочався з обміну люб’язностями. Сторони безперервно атакували, деякі з атак закінчувалися ударами у створ воріт, але знову ж таки вони були не достатньо сильні для того, щоб спричинити шкоду.

На 53-й хвилині Андрій Тросюк розпочинає атаку, яка нічим не відрізнялась від попередніх. Після його навісу м’яч поскакавши нарешті потрапляє до Кості Дзисюка, той не довго думаючи скидає круглого Коту під удар а Олександр сходу пробиває. І ось вони 2:0.

І тут команда припускається тактичної помилки, вирішивши що справу зроблено хлопці починають грати на утримання результату. А з «Діназом» та не можна. Вишгородці майже відразу перебрали ініціативу повернути яку любомирці так і не змогли. Навіть підсилення центральної ланки Фененком і Живим суттєво не поліпшило ситуацію. Атаки на ворота ставищенців не припинялися, а відповідали сині на ці випади рідко і не організовано.

Перша неприємність сталася за 10 хвилин до кінця основного часу. Арбітр матчу Тарас Чопілко фіксує порушення правил за кілька метрів від карного майданчика любомирців. Не погоджуючись з таким рішенням Сергій Живий апелює до судді за що отримує гірчичник. А ще за кілька секунд Андрій Маковка скорочує розрив у рахунку 1:2.

Друга неприємність прийшла вже на доданих хвилинах. Знову фіксується порушення правил, цього разу на правому фланзі, але теж недалеко від лінії карного. Штрафний у діназівців не вдається, Андрій Тросюк вибиває м’яч на кутовий, а ось кутовий закінчується голом, який до свого активу записує Ігор Продан, 2:2.

Любомирцям вдається на останній доданій хвилині матчу провести декілька атак але всі вони були марні. Фінальний свисток фіксує нічию.

Шкода, що не змогли зберегти перевагу у два голи, але це вже історія. Потрібно зробити висновки і рухатися далі, до перемог.