Фінішна пряма для U-15. + Відео
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    24.05.2016 00:23    PDF Печать E-mail
Новини ДЮСШ

Першість України в ДЮФЛ. 16-й тур.

В той час як команда Ю-17 вже грає в своє задоволення і не мріє про трійку лідерів, підопічним Ярослава Римарчука є за що боротись. При хорошому збігу обставин малі можуть посісти друге місце в групі.

Свого ж недільного суперника менші любомирці здолали хоч і не без зусиль, проте дуже впевнено, рахунок 4:1 говорить сам за себе. Розпочався розгром суперника з атаки, яку організував Іоан Кравченко прокинувши м’яч Ярославу Марусичу, але на заваді Ярославу став кіпер гостей, тоді і прийшов час Артема Лісовського, саме він добив круглого у сітку воріт.

З організацією другого голу ставищанам посприяли кияни, захисник гостей підсік Ярослава Марусича біля самої лінії карного майданчика, арбітр не вагаючись призначає штрафний удар, який виконав Артем Кияниця. Таким чином на 24-й хвилині рахунок став 2:0.

На 32-й хвилині автор другого голу Артем Кияниця намагався вдертися до карного майданчика гостей, проте ті зупинили зухвальця, але при цьому порушили правила, тож любомирці знову отримали право на пробиття штрафного. Такий шанс гріх було не використати, адже пробивати мали знову із 16-17 метрів, подарунком суперника скористався Богдан Замрига і на перерву команди пішли за рахунку 3:0.

Щоб скоротити розрив у рахунку киянам знадобилося лише шість хвилин другого тайму, навіс з дальньої дистанції і захисники «ДЮСШ-ЛЮБОМИР» ловлять гаву, чим і скористався Володимир Павлик.

Результат 3:1 не поганий, але ставищани прагнули будь що закріпити його забивши бодай ще раз, і їм це вдалося. На 56-й хвилині Ярослав Марусич тікає від захисників, виходить сам на сам з голкіпером і забиває свій гол у ворота суперника.

До закінчення групового раунду залишилось два тури. Тур 17-й любомирці проведуть в Умані, а ось матчі останнього, 18-го туру пройдуть у Ставищі, на стадіоні «Колос», суперниками ставищан будуть однолітки із Черкас, «СДЮШОР-Черкаси».

U-15 ДЮСШ-ЛЮБОМИР (Ставище) – ДЮСШ-26 (Київ) – 4:1