Бій за друге місце
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    31.05.2016 20:38    PDF Печать E-mail
Новини ДЮСШ

Першість України в ДЮФЛ. 18-й тур.

Останній, 18-й тур Першості України в ДЮФЛ, був для вихованців Ярослава Римарчука визначним, адже на кону була друга сходинка турнірної таблиці і результат роботи всього тренерського штабу «ДЮСШ-Любомир» за останні роки. Так, до виховання команди Ю-15 причетний майже весь тренерський колектив, тому і за результат відповідати всі разом.

Хлопці не підвели. Хоч поєдинок і був дещо сумбурним і не все виходило, проте кожен був налаштований на перемогу і робив для цього все, що було в його силах.

Результат злагоджених атакувальних дій з’явився вже на сьомій хвилині матчу, черкащани збивають Ярослава Марусича у своєму карному майданчику і той не пробачає супернику такої поведінки, майстерно реалізує призначений одинадцятиметровий.

«СДЮШОР-Черкаси» відігрались дуже швидко, скориставшись незлагодженими діями захисту гості відновлюють паритет, тож все довелося починати спочатку.

На 17-й хвилині любомирці знову виходять вперед, подача кутового, першим на м’ячі опиняється Артем Кононов, після його удару круглий потрапляє в стійку, потім у спину захисникові і залітає в сітку воріт, 2:1.

На цьому ставищенці не зупинились і продовжували атакувати, кілька разів хлопці були близькі до успіху, але забити третій гол зуміли лише на 30-й хвилині поєдинку, Артем Кияниця продерся між двома суперниками, вийшов на ударну позицію і низом пробив по воротам, удар важкий для голкіпера, воротар гостей не впорався, рахунок став 3:1.

За хвилину до закінчення першого тайму черкащани скорочують розрив у рахунку скориставшись непорозумінням між воротарем і захисником і на перерву команди йдуть маючи результат 3:2 на користь господарів.

Другий тайм пройшов у запеклій боротьбі, любомирці будь що старалися збільшити розрив у рахунку, гості ж намагалися бодай відновити рівновагу, але голів більше не було.

Таким чином «ДЮСШ-Любомир», команда Ю-15, набирає 39 балів і займає другу сходинку турнірної таблиці. Таку ж кількість очок має і вишгородський «Діназ» але у червоно-чорних гірша різниця забитих і пропущених голів, також в індивідуальних зустрічах у любомирців кращі показники, обидва рази перемога була за ставищанами.