Все ж таки четверті! + Відео
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    02.06.2016 17:03    PDF Печать E-mail
Новини ДЮСШ

Першість України в ДЮФЛ. 18-й тур.

Команда Ю-17, якою опікується Олександр Ніколайчук, у матчі 18-го туру Першості України в ДЮФЛ показала всі свої найкращі бійцівські якості, яких раніше, на жаль, інколи не вистачало. Любомирці завершили групову частину перегонів перемогою, але при цьому зайняли лише четверту сходинку турнірної таблиці. Хоча для нас це теж не аби яке досягнення, адже позаду залишились досить сильні футбольні школи Києва, Вишгорода, Черкас. ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ.

Поєдинок із «СДЮШОР-Черкаси» пройшов за повної переваги ставищан, любомирці з перших хвилин притисли гостей до воріт і присікали всілякі спроби контратакувати.

Результат старань «ДЮСШ-Любомир» не забарився, вже на 16-й хвилині правий захисник ставищан Влад Степанюк опинився в потрібному місці і доправив снаряд у сітку воріт.

Ще два голи любомирці оформили вже в другому таймі. Спочатку на 47-й хвилині, після подачі кутового і метушні у карному гостей, свій шанс використав центральний хавбек Сергій Шишкін, який з лівої майстерно пробив у лівий кут воріт. Потім Влад Степанюк теж скористався чудовою подачею з кутового, правильно вибрав позицію і спокійно, головою, перекинув круглого через голкіпера.

Таким чином впевнена перемога 3:0 і четверта сходинка турнірної таблиці. Повне відео матчу до вашої уваги.

ДЮСШ-ЛЮБОМИР (Ставище) – СДЮШОР-ЧЕРКАСИ – 3:0