Перша перемога в другому колі. + Відео
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    15.08.2016 15:26    PDF Печать E-mail
Новини, перша команда

Чемпіонат Київської області 2016. Чотирнадцятий тур.

Матч чотирнадцятого туру чемпіонату Київщини любомирці провели вдома в Ставищі, на місцевому стадіоні "Колос". Суперник, ФК "Зоря" (Владиславка) Миронівського району, в першому колі не дозволила ставищенцям взяти три бали. В Миронівці команди розписали нічию 0:0, тож любомирці будь що намагалися довести свою перевагу.

Чесно кажучи більша частина першого тайму видалась якась пріснувата, адже і господарі і гості не могли знайти свою гру. Атаки обох команд провалювались, а захистні дії здавались якимись не певними. Проте поступово гра вирівнялась і до кінця першої половини зустрічі вже вимальовувалась хоч і не значна але помітна перевага любомирців.

Два забиті голи вболівальники побачили лише у другій половині зустрічі. Спочатку пенальті заробив Олексій Шульга, якого з порушенням правил у карному майданчику зупинив миронівець Сокирка, за це порушення він отримав другу жовту картку і залишив свою команду в меншості. Таким подарунком скористався капітан ставищан Поліщук, майстерно виконавши пенальті.

На 75-й хвилині рахунок подвоїв Пронак. Розхитавши захист "Зорі" Євгеній влучним ударом відправив круглого у сітку воріт. Отже перший матч другого кола любомирці виграли, як воно було дивіться самі.

ФК ЛЮБОМИР (Ставище) - ЗОРЯ (Владиславка) - 2:0