Гірка поразка в Конче-Заспі
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    21.08.2016 17:52    PDF Печать E-mail
Новини, перша команда

Чемпіонат Київської області 2016, п’ятнадцятий тур.

Знаючи не просту вдачу юних киян з РВУФК тренер любомирців Артем Ілічов ретельно готував свою команду до матчу, як тактично, так і психологічно. Проте суперник зламав хребет ставищанам чіткою і злагодженою грою, високою швидкістю, бажанням будь що досягти успіху. Звідси і рахунок 4:1.

Мабуть найбільша складова цієї поразки криється в недооцінці суперника і в переоцінці власних можливостей, інакше як пояснити поразку від молодої команди з таким рахунком? Та й значна частина любомирців просто не готова грати у швидкісний футбол, віддаючись боротьбі від першої до останньої хвилини, тож і маємо…

З перших хвилин більш досвідчені ставищани намагались нав’язати господарям свою гру, але молодь навідріз відмовилась приймати правила гостей і вже на п’ятій хвилині змусила Андрія Тросюка виймати круглого із сітки воріт. Блискавичну атаку розпочату від карного майданчика РВУФК влучним ударом завершив Аверін.

Через 10 хвилин критичної помилки припускається голкіпер ставищан, вибивши м’яч прямо в ноги Колочка, той не довго думаючи пройшов до лінії карного майданчика і подвоїв рахунок вистріливши в лівий від воротаря кут.

Другий тайм, 54-та хвилина, наче б то нічого не загрожує воротам Тросюка, йде звичайна верхова боротьба за м’яч, аж ось снаряд потрапляє на ногу Щитніку, який не роздумуючи пробиває з дальньої дистанції, в дальній кут, рахунок стає загрозливим – 3:0.

Останню крапку в розгромі любомирців поставив автор першого голу, Андрій Аверін, який залишився без нагляду біля одинадцятиметрової відмітки і отримавши снаряд від партнера по команді влучно спрямував його в ціль.

Гол престижу відбувся, відбувся він завдяки невпевненим діям голкіпера РВУФК, що вийшов на заміну, і кмітливості Артема Мостового, який прочитав момент, ошукав воротаря і спокійнісінько відправив м’яч в порожні ворота.

На разі це перша поразка від київського РВУФК, тривожний дзвоник, та де там дзвоник, набат, адже ще один-два матчі з таким результатом і про призову зону можна забути. А шанси потрапити в трійку призерів поки що є. Слабкі звичайно, але є.