Почали з поразки
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    14.02.2017 16:17    PDF Печать E-mail
Новини ДЮСШ

Меморіал Щанова, перший тур.

Свій перший поєдинок на меморіалі Олександра Щанова юні любомирці зіграли у Лютежі. Суперником ставищан виступив вишгородський ДІНАЗ, минулий сезон чемпіонату Київщини червоно-чорні пропустили, але про турніри, що проводить КОФФ не забувають.

У турнірну заявку ФК ЛЮБОМИР потрапили хлопці 1999-2001 років народження. Переважна більшість, це вихованці ДЮСШ ЛЮБОМИР і лише кілька юнаків з інших регіонів. З огляду на вік відразу стало зрозуміло, що перегони будуть складними для команди, адже суперники укомплектовані більш зрілими та досвідченими виконавцями. Але тренер любомирців Олександр НІКОЛАЙЧУК зазначив, що першочергова турнірна ціль якомога корисніше провести час, який відпущений команді для підготовки до Першості України в ДЮФЛ, знайти нових виконавців, які б підсилили певні ланки, та познайомити юнаків із дорослим футболом.

Матч любомирці розпочали дуже нерішуче, номінальні господарі, звиклі до свого поля, майже весь час знаходились на половині ставищан і вже на п’ятій хвилині знайшли шпарину у захисті вихованців Олександра НІКОЛАЙЧУКА, простріл і 1:0.

Гра пожвавішала і ставищани почали потроху вирівнювати ситуацію, проте голкіперу гостей Дмитру БУРЛАЦІ частенько доводилось допомагати своїм друзям. Близько середини першого тайму любомирці розбігались і напруга біля воріт вишгородців виникала все частіше, проте справжньої небезпеки створити так і не вдалося, а ось господарі забили. На 39-й хвилині захист ставищан залишив без уваги центр карного майданчика, звідти і прилетіло 2:0.

Перший тайм подарував вишгородцям і третій гол. У карному майданчику захисник ставищан збиває гравця у червоно-чорній формі, як результат – пенальті. Дмитро Бурлака майже витягнув цей м’яч, проте слизьке поле зіграло проти нього, він торкнувся круглого лише кінчиками пальців.

Другий тайм особливою гостротою не відрізнявся. ДІНАЗ досягнувши розриву у три голи трохи заспокоївся, та й заміни як з одного так і з іншого боку не сприяли посиленню двобою, хоч час від часу спалахували атакувально-емоційні сплески з обох сторін і обом голкіперам довелось попрацювати. Тут дуже не погано грав другий воротар любомирців Андрій СЕДЗЕВСЬКИЙ, він кілька разів рятував команду. Але четвертий гол все ж було забито і забили його господарі, гравець вишгородців з правого флангу атаки зумів перекинути снаряд і через захисника і через голкіпера. Сталося це на 80-й хвилині поєдинку.

Перший матч програний, але ж основна ціль вчитися.

Поєдинок другого туру любомирці проведуть в тому ж таки Лютежі номінальними господарями, гостями виступлять броварські муніципали ФК БРОВАРИ, початок матчу о 10-30.