Перший турнірний гол
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    16.02.2017 16:26    PDF Печать E-mail
Новини ДЮСШ

Меморіал Щанова-2017. Другий тур.

Другий тур Меморіалу Олександра Щанова випав на середу 15 лютого. Поєдинок з муніципальним ФК БРОВАРИ вихованці Олександра Ніколайчука провели в тому ж таки Лютежі. Відігравши прекрасно перший тайм і маючи пристойний запас міцності любомирці все ж програли, запалу і сил не вистачило.

Перший гол ставищани пропустили на 16-й хвилині матчу, захист грубо помилився залишивши без уваги відразу двох гравців суперника на лівому фланзі атаки, тож і отримали, 1:0.

Пропустивши любомирці «сіли» на свою половину поля і лише зрідка намагались організовувати атаки на ворота муніципалів. Приблизно в такому ключі і пройшов перший тайм.

Зрівняти рахунок ставищанам вдалося вже на 47-й хвилині матчу. Блискавичний прохід по лівому флангу, простріл на одинадцятиметрову позначку і Данило Медвідь лише підставив ногу. Так рахунок став 1:1.

Окрилені успіхом любомирці помчали вперед, чого робити не можна було, адже боротися на рівних із дорослими командами хлопці поки що не готові. Тож швидко розтративши залишки сил ставищани почали пропускати гол за голом. Загальний результат поєдинку 1:8 на користь броварських муніципалів.

Та своє завдання на гру хлопці виконали, адже цей турнір, таке собі знайомство із дорослим футболом, а боротьба на рівних із командами вищими за рангом і старшими за віком на протязі хоча б одного тайму, це вже досягнення.