Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    17.02.2017 18:02    PDF Печать E-mail
Новини ДЮСШ

Меморіал Щанова. Третій тур.

Черговий, третій тур меморіалу Щанова любомирці провели на тренувальній базі київського «Динамо». Тут підопічні Олександра Ніколайчука зійшлися у двобої з обухівськими муніципалами, ФК «ОБУХІВ».

З перших же хвилин матчу любомирці, які вже підчерпнули трохи досвіду і десь-якось мають уяву про дорослий футбол стартували із суперником на рівних, тим більше що суперник у середньому не на багато старший за ставищан. Великим плюсом було і поле на якому грали команди, чистий, доглянутий газон поля №3, що на тренувальній динамівський базі у Конча-Заспі, дозволив у повній мірі проявити себе кожному гравцю.

Першими забили любомирці, на 20-й хвилині Іоан Кравченко з лівого флангу прострілив поперек карного майданчика а Владислав Степанюк знайшов цей простріл і переправив круглого у сітку воріт.

Радість ставищан тривала не довго, мабуть піднесений настрій від забитого гола затьмарив любомирцям геть усе, інакше як можна було дозволити обухівським нападникам розгулювати у себе в карному майданчику досить таки вільно, тож і покарання прийшло у вигляді голу, рахунок став 1:1.

Боротьба знову загострилась, але, судячи з того як грали команди, перемогти більше хотіли обухівці, саме вони на 26-й хвилині скористались незграбністю захисників «ЛЮБОМИРА» і подвоїли рахунок.

Другий тайм був дуже схожий на тайми проведені у двох попередніх матчах, з однією лише різницею, цього разу проти ставищан грала менш досвідчена команда, але наші хлопці все ж зуміли пропустити тричі, два голи, на 17-й та 37-й хвилинах з гри, а на 41-й з пенальті.

Поте останнє слово залишилось за любомирцям, Богдан Козій зумів приборкати круглого біля воріт ФК «ОБУХІВ» і перекинути його через голкіпера муніципалів.

Таким чином загальний рахунок матчу 5:2 на користь ФК «ОБУХІВ», а ставищани поїхали готуватись до наступного матчу, який відбудеться завтра 18 лютого на тренувальній базі ФК «ДІНАЗ» у Лютежі, початок поєдинку о 12-00.