«Меркурій» виявився сильнішим
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    19.02.2017 11:52    PDF Печать E-mail
Новини ДЮСШ

Меморіал Щанова-2017. Четвертий тур.

Четвертий тур меморіалу Щанова любомирці провели у Лютежі, на тренувальній базі ФК «ДІНАЗ». Суперником ФК «ЛЮБОМИР» цього разу стала студентська київська команда «МЕРКУРІЙ-КНТЕУ», яка виступає у студентській футбольній лізі, тож деякі гравці «ЛЮБОМИРА» з нею знайомі.

Великою перепоною для хорошої гри на жаль стало поле добра третина якого була вкрита водою, тож перемогти у цьому матчі мали більш витривалі та більш досвідчені.

Першим номером у поєдинку виступила студентська команда, спудеї впевнено заволоділи половиною поля ставищан і не давали нашим юнакам ні хвилини перепочинку. За 30 хвилин гри любомирці лише тричі перейшли центр поля, але там їх чекали непрохідні озера, які гальмували м’яч, не даючи продовжувати атаку.

Захист «ЛЮБОМИРА» протримався аж 40 хвилин, потім у ворота Дмитра Бурлаки посипались голи, 40-ва, 41-ша та 45-та хвилини практично поставили крапку у протистоянні, долю поєдинку було майже вирішено.

Другий тайм був менш результативним для киян, а ставищани змогли більше сил акцентувати на атакувальних діях. Проте зусилля любомирців не принесли бажаного результату, а ось студенти, на 51-й хвилині, довели рахунок до 0:4.

Фінальний гол поєдинку потрапив у ворота «ЛЮБОМИРА» під завісу матчу, вже зовсім знесилені ставищани пропустили п’ятий гол в доданий арбітром час.

Любомирцям залишилось зіграти лише один поєдинок із київським «ЛОКОМОТИВОМ». Відбудеться він в понеділок 20 лютого на столичному стадіоні «Локомотив», початок матчу о 14-00.