«Любомир» фінішував
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    20.02.2017 21:33    PDF Печать E-mail
Новини ДЮСШ

Меморіал Щанова-2017. П’ятий тур.

Свій останній матч у групі «Б» любомирці провели на столичному стадіоні «Локомотив». Суперниками ставищан цього разу були лідери групи, команда, яка виграла всі попередні поєдинки, київський ФК «Локомотив». З огляду на цей факт двобій мав бути захоплюючим, так і вийшло.

«Залізничники» відразу дали зрозуміти хто на полі господар, кияни заполонили половину поля гостей і не бажали поступатися а ні крихтою зеленого газону досить довгий час. Любомирці ж вдало відбивались, вміло перекривали всі підходи до воріт, пресингували гравців суперника не даючи останнім зайняти вдалу ударну позицію. Але удари в площину воріт все ж були, проте футбольна фортуна посміхалася ставищанам, та й самовіддані дії захисту і голкіпера дозволяли утримувати нульовий рахунок.

Тож перший тайм любомирці вистояли, і не тільки вистояли, але й добряче потріпали суперника, який вклав масу зусиль в атаки, а бажаного результату не досяг.

Друга половина зустрічі була щедра на голи. «ЛЮБОМИР», керований підказками Олександра Ніколайчука заграв у більш відкритий футбол, хлопці почали частіше проходити до карного майданчика господарів тим самим розтягуючи свої захисні лави. Саме цим і скористались «залізничники». На 64-й хвилині господарі вивели на ударну позицію Гасанова, який практично з одинадцятиметрової позначки поклав круглого у лівий кут воріт.

Насолоджуватись перевагою «Локомотиву» довелось не довго, «залізничники» чи то занадто заспокоїлись, чи зовсім втратили пильність, але дали змогу Антону Гришину і компанії пошити в дурні захист і відновити паритет, вже на 65-й хвилині рахунок стає 1:1.

Боротьба на майданчику знову загострюється, знову лідери групового етапу Меморіалу Щанова насіли на ворота любомирців і знову ставищани відчайдушно відбиваються, та сил не вистачило. На 77-й хвилині «залізничники» подавили опір «Любомира» і вийшли вперед, 2:1.

Поліпшити результат «Локомотиву» не вдалося, як і ставищанам не вдалося зрівняти  рахунок. Матч закінчився перемогою господарів, а для «Любомира» закінчився турнір.

Своє завдання любомирці виконали, щільно познайомились з дорослим футболом пристойного рівня, набрали фізичних кондицій та ігрового досвіду, тож тепер час готуватись до Першості України в ДЮФЛ, адже до старту другого кола залишилось трохи більше місяця і там ой як знадобиться здобутий досвід.