Любомирці пригальмували лідера
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    10.06.2017 20:50    PDF Печать E-mail
Новини, перша команда

Чемпіонат Київської області-2017. Одинадцятий тур.

Поєдинок одинадцятого туру чемпіонату Київщини, який мав бути зіграний у Ставищі, за певних обставин відбувся у Погребах і господарем поєдинку виступив ФК «Десна». Як і очікувалось поєдинок пройшов напружено і динамічно. У м’яч у сітку воріт потрапив шість разів, проте зарахував арбітр лише чотири голи.

Перед грою із сильними командами ставищенці завжди налаштовуються на бій, жаркий і безкомпромісний. Так і цього разу, господарі хоч і виглядали вправнішими в атаці, проте вдіяти нічого не могли аж до 13-ї хвилини, коли Андрій Якимлюк переграв захист любомирців і головою переправив снаряд у ворота.

Відповідь «Любомира» не забарилась, вже через вісім хвилин Сергій Живий виконує штрафний метрів із сорока, у карному зав’язується боротьба переможцем в який стає Валерій Гаврилов.

На останній хвилині другого тайму Дмитро Біленко підтягується у карний майданчик господарів щоб взяти участь у розіграші кутового і забиває другий гол у ворота «Десни».

На 50-й хвилині арбітр призначає пенальті у ворота «Любомира», який реалізував Андрій Воробей.

До кінця матчу обидві команди мали не один шанс збільшити рахунок, проте фінальний свисток зафіксував нічию 2:2.

Наступний матч любомирці зіграють 17 червня в Березані, суперником ставищан виступить тамтешній «Патріот».