У вісімці найкращих
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    11.06.2017 22:06    PDF Печать E-mail
Новини U-17

Першість України в ДЮФЛ.

З осені минулого року гравці ФК «Любомир», команда U-17, йшли до цього матчу, поєдинку який вирішував подальшу долю любомирців. Вигравши цю зустріч ставищани автоматично потрапляли у четвірку найкращих, програвши залишаються у вісімці. Суперник «Любомиру» дістався не простий, юнаки ФК «Колос» (Ковалівка), по суті це підбір найкращих вихованців київських футбольних шкіл, тож грати з таким суперником було і почесно, і цікаво, адже перевірити свої сили із лідером групи №8 хотіли і тренери і гравці ставищенського клубу.

Як ми вже писали, матч в Ставищі завершився нічийним результатом - 1:1, тож у поєдинку в Лютежі мав визначитись переможець, адже тільки переможець проходив у фінальну частину першості України в ДЮФЛ.

Якщо у Ставищі перевага «Колоса» хоч і була помітною, але зводилась нанівець злагодженим захистом любомирців, то у Лютежі, на полі із штучним покриттям ставищани значно поступались суперникові. У першому таймі господарі поля мали два чудових моменти забити, але хлопцям не щастило. На перерву команди пішли за рахунку 0:0.

У другому таймі за не спортивну поведінку вилучили одного з гравців «Колоса» і ставищенці отримали чисельну перевагу. Суперник опирався щосили, але любомирці чотири рази пробивали у ствір воріт і один раз мали хорошу можливість відкрити рахунок, проте не щастило. А ось господарям пощастило, на останніх секундах матчу ковалівці пробивають захист «Любомира і забивають омріяний і довгоочікуваний гол.

Тож сезон закінчено, із 96 команд, які приймали участь у першості України в ДЮФЛ любомирці у вісімці найкращих, на жаль регламентом ФФУ не передбачено поєдинки за 5-8 місця, та думаю футбольні очільники приймуть до уваги амбіції другої половини вісімки першості і внесуть корективи у наступних сезонах.

Що ж до ФК «Любомир», команди U-17, хлопці провели чудовий сезон, виклались на всі сто відсотків, виграли групу, відмінно провели стикові матчі, половина з них закінчила 11 класів і готова відстоювати честь свого клубу у ФК «Любомир-НУБІП» U-19. За все це керівництво клубу завдячує команді тренерів, які приклали зусилля для досягнення цього результату, а саме: Олегу Марущаку, Олегу Малишу, Віталію Кобзарю, Ярославу Римарчуку, ну і людині, яка кілька років була для хлопців і татом, і мамою, і другом, і наставником – Олександру Ніколайчуку.

Отже сезон закінчився, готуємось до нового сезону!