Перемога залишилась за «Патріотом»
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    17.06.2017 21:18    PDF Печать E-mail
Новини, перша команда

Чемпіонат Київської області-2017. Дванадцятий тур. «Патріот» - «Любомир» - 1:0.

До поєдинку дванадцятого туру, що відбувся в Баришівці 17 червня «Патріот» забив «Любомиру» лише на один гол більше, два матчі минулого сезону закінчились з рахунком 3:2 на користь баришівців, сьогодні ставищани отримали ще один м’яч у свої ворота зігравши чи не найгірший матч у чемпіонаті 2017 року і перервавши свою безпрограшну серію.

Перший тайм на стадіоні «Прогрес» не виявив однозначного лідера поєдинку, обидві команди робили стільки помилок, що боротьба точилась в основному в центрі поля і на підступах до карних майданчиків, що правда господарям кілька разів вдалося перевірити Андрія Тросюка на міцність, але особливої загрози ці удари не несли.

Другий тайм повністю пройшов за домінування «Патріота», баришівці стали беззаперечними господарями центра поля і саме звідти розвивали свої безхитрісні атаки, проте навіть просте закидання за «комірець» захисників ставило любомирців у складне становище не кажучи вже про стрімкі прориви центром і флангами. Та все ж натиск вдавалося стримувати і нічийний результат міг би бути, але ставищани самі допомогли суперникові виграти. Після потужного удару Яременка Тросюк парирував м’яча, проте снаряд рикошетом від Гаврилова залетів у сітку.

Отже ставищанський «Любомир» із 20 очками залишається на п’ятій сходинці турнірної таблиці, а по переду матчі з лідерами. Так 24 червня у Ставищі любомирці прийматимуть «Авангард», а останній тур першого кола в гостях ставищани зіграють із шпитьківським «Джуніорсом».