joomla template

25.05.2018
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Київщина футбольна на шляху оновлення
Автор: Administrator    22.06.2017 16:07    PDF Печать E-mail
Новини, перша команда

IX Конференція Київської обласної федерації футболу.

21 червня у столичному Будинку футболу відбулася IX Конференція Київської обласної федерації футболу. У роботі великого футбольного збору столичного регіону взяли участь і виступили Голова Київської обласної держадміністрації Олександр Горган і Перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко. Вів засідання Перший заступник Голови КОФФ Володимир Родін.

Делегати Конференції одностайно проголосували за реорганізацію Громадської організації «Київська обласна федерація футболу» в Громадську спілку «Київська обласна федерація футболу» шляхом перетворення і обрали Реорганізаційну комісію. До її складу увійшли Ольга Воєводова, Валерій Золотухін, Василь Наливайко, Олександр Нігруца, Леонід П’ята, Елізбар Сарія та Володимир Хоменко.

Вирішено, що X Конференція оновленої Київської обласної федерації футболу відбудеться 21 вересня 2017 року. А сьогодні делегати, заслухавши звіт про роботу КОФФ і Адміністрації, оцінили діяльність обласної федерації як задовільну і прийняли до відома звіт внутрішнього аудиту.

ДЖЕРЕЛО: koff.org.ua

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить