joomla template

24.06.2018
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
З корабля на бал
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    26.06.2017 18:06    PDF Печать E-mail
Новини ДЮСШ

Чорноморськ-2017.

Вихованці «ДЮСШ-ЛЮБОМИР» 2005-2006 років народження приймають участь у турнірі пам’яті Миколи Єргеєва, який щорічно проводиться на Одещині в місті Чорноморськ. Хлопці приїхали до Чорноморська 24 червня вранці і відразу ж зіграли перший матч із кишинівською командою «Voran».

Всього в турнірі приймають участь десять команд: «Геліос» Харків, «Чорноморець» Чорноморськ, «Дунай» Ізмаїл, «ДЮСШ Білгород-Дністровський», «Зірка» Київ, «Барса» Суми, «Галичина» Львів, «Voran» Кишинів, «Любомир» Ставище, «Нова Володага» Харківська область.

Команди розбиті на дві групи - по п’ять в кожній, в групі №1 «Геліос» Харків, «Чорноморець» Чорноморськ, «Дунай» Ізмаїл, «ДЮСШ Білгород-Дністровський», «Зірка» Київ. В групі №2 «Барса» Суми, «Галичина» Львів, «Voran» Кишинів, «Любомир» Ставище, «Нова Володага» Харківська область, але в організаторів щось пішло не так і склад груп було виправлено, оновлені групи будуть в наступній публікації.

Відразу по приїзду, 24 червня, любомирці зіграли матч із кишинівцями і виграли на старті, ігровий настрій не зіпсував а ні дальній переїзд, а ні спека, тож «Voran» - «Любомир» - 0:5.

Проте вже наступний день показав, що в групі є суперники сильніші за ставищан, «Барса» зуміла пригальмувати «Любомир» і на забитий нами гол відповіли двома. «Любомир» - «Барса» - 1:2.

У понеділок 26 червня любомирці реабілітувались, в зустрічі із харківським «Геліосом» було здобуто беззаперечну перемогу, «Геліос» - «Любомир» - 1:3.

Після турнірних баталій звичайно ж відпочинок на морі, адже саме тому ці збори називаються тренувально-оздоровчими. Як хлопці відпочивають дивіться на відео і фото.

ВІДЕО

ФОТО


 

You have no rights to post comments