Не все так просто у футболі! +Відео
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    29.06.2017 12:47    PDF Печать E-mail
Новини ДЮСШ

Чорноморськ-2017. Вирішальний день.

У середу 28 червня любомирці зіграли вирішальний поєдинок із «ДЮСШ Білгород-Дністровський». Перемога у цьому матчі виводила б ставищан до групи, яка виборює призові місця. Але чи то спека, чи розслаблений не футбольний настрій призвели до того, що вихованці «ДЮСШ-Любомир» ще у першому таймі ковтнули три голи, а ось забити жодного не зуміли.

Перші два голи білгород-дністровці забили хвилин за шість першого тайму і обидва рази захисники «Любомира» спостерігали, як суперник розстрілює ворота. Лише пропустивши вдруге ставищани активізувались і перевели гру на чужу половину поля. Проте пропустили і в третє, голкіпер ставищан не впорався із штрафним.

Другий тайм поєдинку пройшов у рівній боротьбі, по кілька нагод мали обидві команди, але жодна не скористалася моментом. Тож так і закінчили: «ДЮСШ-Любомир» - «ДЮСШ Білгород-Дністровський» - 0:3.

Наступного дня у матчі із львівською «Галичиною» любомирці спробували максимально використати створені гольові моменти, та скористалися нагодою лише раз, один гол забили і львів’яни. У серії пенальті відзначився Саша Москаленко, який парирував три удари суперників, а ось наші польові гравці звели нанівець старання голкіпера, як результат поразка – 3:2.

Таким чином у останній турнірний день любомирці боротимуться за 7-8 місця і після матчу відразу вирушають додому.