Досвід проти юності
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    12.08.2017 13:10    PDF Печать E-mail
Новини U-19

Товариські матчі.

Так як резервісти ФК «Оболонь-Бровар» не виступатимуть у другому колі чемпіонату Київщини ФК «Любомиир» у 16-му турі залишився без суперника. Такою нагодою скористався тренерський штаб U-19, Віктор Яїчник запросив дорослу команду на товариську гру зі своїми підопічними, яка і відбулась сьогодні 12 серпня на тренувальній базі юних любомирців в НУБІП.

Оскільки перегляд виконавців до ФК «Любомир-U-19» ще триває – проти дорослої команди міняючись зіграло понад три десятки юнаків, проте перемогти більш досвідчених одноклубників молоді не вдалось і поєдинок закінчився з рахунком 4:2 на користь старшої команди.

Лік забитим на початку матчу відкрив Михайло Іваненко, перший удар Михайла голкіпер U-19 Дмитро Бурлака парирував, а ось на підборі нікого з молоді не виявилось і нападник старшої команди спокійно головою переправив круглого у ворота.

Хвилин через двадцять у своєму карному майданчику юнаки збивають Артема Іллічова, тренер старшої команди продемонстрував своє вміння у пробитті одинадцятиметрових ударів і спокійнісінько поклав снаряд у сітку воріт зліва від голкіпера. Артем міг ще раз відзначитись у першому таймі, але його гарматний постріл не втрапив у ціль, м’яч пройшов над перекладиною.

Втретє ворота юнаків були взяті вже у другому таймі, Володимир Шваб отримавши передачу від Олексія Шульги витримав паузу і збільшив розрив у рахунку.

Четвертий гол підопічним Віктора Яїчника забив Михайло Іваненко, побачивши шпарину між захисниками Михайло пробив у правий від голкіпера кут.

Голи ж старшій команді забив недавній гравець ФК «Любомир-U-17» Антон Гришин, в середині і наприкінці другого тайму юний любомирець змусив своїх дорослих одноклубників розпочинати із центра поля.