joomla template

25.05.2018
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Пам’яті М. В. Сторчака
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    15.08.2017 10:26    PDF Печать E-mail
Новини, перша команда

Минуло вже дев’ять днів, як не стало самого відданого вболівальника ФК «Любомир» Миколи Васильовича Сторчака, людини, яка всім серцем переживала за команду, не пропускала жодного матчу, висвітлювала всі події клубу у місцевій пресі. Навіть будучи вже хворим Микола Васильович намагався прийти на поєдинки дорослої команди, а ігри дитячих команд були для нього обов’язковими, їх Сторчак не пропускав ніколи. Користувався Микола Васильович Сторчак і повагою ставищан, будучи молодшим він приймав участь у всіх спортивних змаганнях, особливо тих, які пов’язані із шкіряним м’ячем, судив футбольні матчі, та й сам був не проти вдягнути бутси та поганяти круглого на зеленому газоні. У ставищанській пресі про Миколу сторчака писали так:

Колоритною фігурою в історії футболу району проявив себе Микола Васильович Сторчак. «Познайомився» з м’ячем, як і багато його земляків-ровесників, на вулиці, в бродячій команді, скоріш за все в гуртах любителів гри. З часом грав у складі юніорської команди, в збірній Ставищ і району. А ще – вважався постійним коментатором футбольних матчів для районної преси. Бо ж, як мало хто з уболівальників, відвідував поєдинки збірної району не тільки на футбольному полі в Ставищі, а й на виїзді в інших районах. Він віддана футболу людина.
Головне ж його заняття у футбольних дійствах – виконувати обов'язки арбітра поєдинків, чому й присвятив своє спортивне життя.

Микола Сторчак досягнув звання судді національної категорії. А збагнув обов'язки футбольного рефері, розпочав свою кар'єру арбітра, як пише Микола Васильович, в середині шестидесятих років у Києві, де навчався в Київській колегії суддів. Там обслуговував змагання дитячих команд на першість міста. Спочатку одержав звання судді з спорту, потім – судді ІІІ категорії і вже міг виступати арбітром на змаганнях команд старших дітей. Здобувши звання судді ІІ категорії, мав право обслуговувати матчі юнацьких команд. Далі службові сходинки довели до звання судді І категорії – виступати на обласних змаганнях дорослих команд. У віці 32 роки йому було присвоєно звання судді республіканської категорії, доручали обслуговувати матчі першості Радянського Союзу серед юнацьких команд.
За період свого суддівства, як згадує М. В. Сторчак, він виступав на футбольних полях арбітром майже у 700 матчах і не мав жодного протесту на його адресу. Колегія суддів неодноразово призначала його арбітром і на матчі своєї команди – збірної Ставищ. Суперники ставищенців не заперечували, бо знали, що проведе поєдинок кваліфіковано.

В публікації були використані матеріали з гостьової книги olejyk.io.ua.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить