«Любомир» розгромив «Обухів». + Відео
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    24.08.2017 22:05    PDF Печать E-mail
Новини, перша команда

Чемпіонат Київської області. 18-й тур.

Цікавий виверт вийшов у поєдинках любомирців і обухівців. У першому колі команди грали в Обухові, але номінальним господарем був ФК «Любомир», а ось матч другого кола команди зіграли у Ставищі а господарями при цьому були обухівці. Як побачите далі газон стадіону «Колос» у 18-му турі подарував ФК «Любомир» перемогу.

Всі любомирці, окрім деяких новачків, прекрасно знали Миколу Васильовича Сторчака, адже саме ця людина жодним словом  не осудила команду за програші і раділа більш за всіх перемогам ставищан, тому ФК «Любомир» віддав своєму найвідданішому фанату останню данину ушанувавши його пам’ять хвилиною мовчання.

Ніхто і не сумнівався, що домінуватиме у поєдинку ФК «Любомир», так і сталося, але ставищанам фатально не щастило, м’яч раз у раз летів повз ворота, а коли круглий потрапив у сітку арбітр не зарахував гол, так, перед тим було порушення правил із сторони любомирців. Як ми всі знаємо святе футбольне правило наголошує: «Не забиваєш ти, забивають тобі». Саме так і сталося на 33-й хвилині матчу, Олександр Бойко пошив у дурні захист ставищан і відкрив рахунок.

Здалося, що любомирці якось знітились заграли мляво і не організовано, але то тільки здалося. Насправді хлопці подвоїли зусилля, знайшли свою гру і вже на 45-й хвилині Олександр Кот майстерно виконавши штрафний відновив паритет, а за 40 секунд В’ячеслав Гонта вивів команду вперед.

Тож другий тайм ФК «Любомир» розпочав виграючи 2:1. Рахунок цей протримався не довго, на 47-й хвилині Гонта забиває знову і робить розрив у рахунку досить комфортним.

Пропустивши третій гол ФК «Обухів» якось померк і дії команди стали незлагодженими. Саме тому Олексій Шульга довів рахунок до 4:1, а Кирило Іващенко забив п’ятий гол у ворота обухівців.

Розгром номінальних господарів довершив Олексій Іллічов, який вийшов на заміну у середині другого тайму на 75-й і 79-й хвилинах Олексій чудово зіграв головою і снаряд опинився у сітці воріт ФК «Обухів».

Отже отримавши три очки любомирці почали підготовку до поєдинку з ФК «Бровари». Матч відбудеться 2 вересня у Ставищі. Календарний початок матчу 16-00.

ФК «Обухів» - ФК «Любомир» - 1:7. Огляд.