Турнір чотирьох, продовження
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    26.08.2017 21:31    PDF Печать E-mail
Новини U-19

Турнірні поєдинки U-19.

Щоб прояснити ситуацію стосовно команд «Любомир-Свєткомплєкт» та НУБіП, скажу відверто, обидві команди укомплектовані претендентами до ФК «Любомир-U-19», на тренувальній базі любомирців знаходиться більше 30 чоловік, а турнір, що проходить, остаточно прояснить хто залишиться в клубі, а хто піде.

Зважаючи на те, що з КДЮСШ-15 «Любомир» вже зустрічався і вигравав,  до вечірньої гри в суботу команда віднеслась досить не відповідально. Заряд на поєдинок був вельми слабким. Але потрібно зазначити, що рахунок у матчі відкрили саме любомирці, після кількох спроб Антон Гришин буквально затовк круглого у сітку воріт.

Через дев’ять хвилин суперник отримав чудову нагоду відновити паритет і скористався нею. Захисники «Любомира» у карному майданчику збили з ніг гравця у червоній формі за що і отримали пенальті у свої ворота.

Захист любомирців помилявся ще багато разів, але знаковими для команди стали дві помилки, саме завдяки їм у другому таймі суперники забили ще двічі, та й вся друга половина зустрічі проходила за часткового домінування КДЮСШ-15.

Таким чином частина претендентів у неділю змагатиметься із київським «Атлетом», матч відбудеться о 10-00, а о 17-00 більш везучі із КДЮСШ-15 зіграють матч на звання переможця.