Турнір чотирьох день другий, фінальний
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    29.08.2017 16:18    PDF Печать E-mail
Новини U-19

Турнірні поєдинки U-19.

Другий турнірний день приніс претендентам до U-19 дві перемоги, у поєдинку із київським «Атлетом» підопічні Віктора Яічника впевнено взяли верх забивши аж чотири  голи, а у боротьбі з КДЮСШ-15 за перше місце основний час закінчився з рахунком 1:1 і тільки серія пенальті визначила переможців, 4:5 – перемога господарів ФК «Любомир».

Перший поєдинок 27 серпня відбувся о 10-00, тут на зеленому газоні НУБіП України зійшлись команди ФК «Любомир» і «Атлет» Київ, щоб вирішити долю третього і четвертого місця. Як і очікувалось домінували протягом всього матчу любомирці і як результат впевнена перемога з рахунком 4:1.

А ось матч за перше і друге місця видався досить нервовим і напруженим. Практично весь матч «Любомир» вів 1:0, всі спроби КДЮСШ-15 бодай відновити паритет успіху киянам не приносили, рахунок зрівняли лише на третій доданій хвилині другого тайму з пенальті.

У серії одинадцятиметрових вправнішими були претенденти у U-19 ФК «Любомир», хлопці виграли серію – 4:5.