«Любомир» втрачає два очки
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    02.09.2017 21:53    PDF Печать E-mail
Новини, перша команда

Чемпіонат Київської області-2017. 19-й тур.

Програвши у першому колі в Броварах з рахунком 3:1 любомирці будь що прагнули взяти реванш у домашньому поєдинку, тим паче гості приїхали на матч в одинадцятьох і в не найкращому складі, тож шанси на перемогу були чималі.

З перших хвилин двобою ставищани взяли ініціативу і дуже скоро круглий опинився у сітці воріт «Броварів», але після свистка арбітра. Далі пішла ціла низка невдач, Гонта замикаючи головою подачу з лівого флангу пробиває повз ворота, удар Гаврилова, теж головою після подачі кутового, парирує голкіпер гостей, Маітрейя головою переправляючи у ворота навіс - потрапляє прямо в руки воротаря, та й ще кілька гострих моментів закінчились нічим.

Суперник відповідав гострими контратаками, та в більшості випадків не доходило навіть до удару в сторону воріт, хоч нерви захисту любомирців броварчани попсували.

Другий тайм та ж сама низка не реалізованих моментів. Ефектно пробивав в падінні через себе Гонта, м’яч пройшов в кількох сантиметрах від стійки, кілька разів мав нагоду відкрити рахунок Іващенко, дуже чудовий шанс був у Шульги, проте увесь час круглий або летів повз ворота, або захисники встигали блокувати удар, або голкіпер гостей без зусиль забирав снаряд в руки.

Ось так «Любомир» і втратив два очки. Після цього матчу команда займає сьому сходинку турнірної таблиці і готується до наступного поєдинку із «Кристалом» (Козин).