U-15 показує характер. + Відео
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    12.09.2017 18:08    PDF Печать E-mail
Новини U-15

Першість України в ДЮФЛ. Перший тур.

Підопічні Ярослава Римарчука не надто вдало провели минулий сезон, хлопці вчилися, вчилися бути командою, вчилися взаємодіяти один з одним, виховували бійцівський дух, гартувались фізично. Ледь не половина минулорічного складу була 2003 року народження, тож приходилось важко. Але матч першого туру сезону 2017-2018 показав, що підготовка не була марною, хлопці досягли пристойного рівня.

Суперник юним любомирцям дістався не простий, минулого сезону черкащани переграли любомирців у Ставищі і були досить не поступливими в Черкасах. Сьогодні ж суперник побачив згуртований колектив, який показав, що може дати бій.

Ставищенці повели в рахунку вже в першій половині стартового тайму, Максим Яценко з дальньої дистанції поклав круглого під самісіньку перекладину.

Гості завелись і спробували влаштувати господарям розгром, та не вийшло, любомирці вдало оборонялися і напруга поступово спала. Мабуть саме це і приспало пильність захисту і голкіпера Ростислава Сидоренка, які програли стандарт, подача кутового і «Чайка» відновлює паритет.

Довелось починати спочатку, до перерви суперники не раз мали можливість відзначитись, але відпочивати пішли за нічийного рахунку.

Перша половина другого тайму пройшла у щільній боротьбі в межах центрального кола, щоправда не без гостроти біля воріт як однієї так і іншої команди, проте результативністю випади не відзначались. Поступово любомирці прибавили і гості були змушені відчайдушно оборонятись, але і про ворота господарів не забували, як тільки випадала нагода черкащани щодуху мчали в контратаку.

Фінальний свисток зафіксував все той же нічийний результат, що і наприкінці першого тайму, тож 1:1 і перше очко в актив. Наступний поєдинок любомирці проведуть на Житомирщині в місті Чуднів, із однолітками з «ДЮСШ-АІК».

ФК ЛЮБОМИР – СДЮШОР-ЧАЙКА – 1:1