«Любомир» розгромив «Локомотив». + Відео
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    22.09.2017 15:14    PDF Печать E-mail
Новини U-19

Першість України в ДЮФЛ. U-19 другий тур.

Другий тур Першості України любомирці провели на домашньому стадіоні спорткомплексу НУБіП. Перед матчем негода добряче попсувала футбольне поле і керівництво ФК «Любомир» намагалося перенести матч на наступний день, але назустріч команді ніхто не пішов, що дуже засмутило тренера ставищан.

Поєдинок розпочався майже на дві години пізніше, але розпочався. На розмоклому газоні спорткомплексу НУБіП гості не протримались і хвилини, чудовий навіс Дмитра Мохначука головою замкнув Дмитро Касабуцький.

Окрилені швидкім голом любомирці атакували знову і знову, не зважаючи на рясний дощ гострота біля воріт «залізничників» виникала що кілька хвилин, гості ж намагалися створити хоч якусь протидію господарям, але виглядало це якось невміло, невпевнено.

На 15-й хвилині поєдинку ФК «Любомир» подвоює рахунок. Євген Черпаков виявився спритнішим за трьох захисників, а один із суперників ще й допоміг.

Забивши другий гол господарі не зупинились, розгубленість киян надавала спудеям надхнення і впевненості у своїх силах. Тож незабаром виникла можливість втретє вразити ворота гостей. У карному майданчику «залізничників» штовхають одного з гравців «Любомира», як результат пенальті, який холоднокровно реалізував В'ячеслав Писаревський.

За десять хвилин до перерви Євген Іващенко виграє подачу від воріт і запускає у фланговий прохід Дмитра Мохначука, останній вривається у карний майданчик гостей скидає назад під удар Іващенку – маємо 4:0.

П’ятий гол вболівальники любомирців чекали аж тринадцять хвилин. Господарі не надто поспішали нагнітати ситуацію вичікуючи слушного моменту. Настав такий момент на 58-й хвилині матчу, Антон Гришин за lопомогою Олега Ставничого переграє захист і робить свій внесок у перемогу.

На 66-й хвилині «Локомотив» втратив м’яч у центрі поля і жорстоко за це поплатився. Ставищани не зустрівши особливого опору дійшли до воріт гостей розібрались із захистом, а Володимир Рябов завершив атаку голом.

За вісім хвилин до фінального свистка відзначився і асистент двох голів Дмитро Мохначук. Саме Дмитро першим опинився на м’ячі після пробиття штрафного, виконував стандарт Євген Іващенко.

Наступний поєдинок ФК «Любомир» проведе 27 вересня у гостях в пристоличному Ірпені, там ставищани зустрінуться із лідерами перегонів ФК «Колос» Ковалівка, початок матчу о 13-00.

U-19 ФК ЛЮБОМИР (Ставище) – ФК ЛОКОМОТИВ (Київ) – 7:0