Заслужена перемога U-17. + Відео
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    26.09.2017 11:34    PDF Печать E-mail
Новини U-17

Першість України в ДЮФЛ. 3-й тур.

Для вихованців Олександра Ніколайчука прийшов нарешті час набирати очки. Команда в гості приїхала не проста, добре вишколена та організована вишгородська «Чайка» вийшла на поле з претензією на перемогу, а поїхали суперники додому втративши очки.

З перших хвилин поєдинку вишгородці намагались заявити про свою перевагу, подекуди у них виходило перехоплювати ігрову ініціативу та серйозно загрожувати воротам господарів, але продовжувалось це невелике домінування не більше десяти хвилин, далі гра вирівнялась і розпочався цікавий футбол двох рівних команд.

Звичайно ж рідне поле то є величезний плюс, тому і створили любомирці більше гострих моментів, але не вистачало одного – останнього удару.

Гол вболівальники побачили лише на 47-й хвилині, штрафний удар з дальньої дистанції, помилка воротаря гостей і ставищани повели в рахунку 1:0.

Здавалося б вишгородці мали активізуватись, проте поєдинок продовжувався в тому ж темпі, в результаті чого фінальний свисток зафіксував перемогу господарів.

U-17 ФК ЛЮБОМИР (Ставище) - ФК ЧАЙКА (Вишгород) – 1:0