Впевнена перемога у Переяславі
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    30.09.2017 22:50    PDF Печать E-mail
Новини, перша команда

Чемпіонат Київської області-2017. 23- тур.

Черговий, 23-й тур чемпіонату Київщини любомирці провели в Переяславі-Хмельницькому. Гості, ФК «Переяславщина», цікава і самобутня команда, але брак коштів заважають хлопцям налагодити нормальний тренувальний процес, та й взагалі без достатньої фінансової підтримки не просто утримувати оптимальну форму.

Але повернімося безпосередньо до гри. У підзвітному матчі дебютували відразу троє вихованців ДЮСШ «Любомир», а саме: Олег Ставничий, Вадим Надобенко та Дмитро Орел, причому Ставничий відіграв всі 90 хвилин і не погано вписався у гру.

Рахунок відкрили гості, довга передача Гаврилова із своєї половини поля, Гонта поборовся за м’яч, а Трофименко скориставшись ситуацією першим опинився на підборі і потужно вистрілив під перекладину.

Ще через 14 хвилин любомирці знову святкували перемогу. Господарі збили Ніфталієва на лівому фланзі атаки, а Мазур взявся пробивати штрафний, щоправда трохи не вдало, проте боротьбу у карному майданчику виграли ставищани і Шульга забиває другий гол.

Суперник вже за хвилину скоротив розрив у рахунку, перед дальнім ударом Лисенка Бурлака виявився безсилим, рахунок став 1:2.

По перерві змарнувавши чимало створених моментів любомирці все ж забили третій і четвертий голи. Третій м’яч у ворота переяславців забив Олексій Шульга, а гольову передачу з правого флангу виконав Сергій Мазур. Четвертий гол у свій актив записав Ян Трофименко. Гришин скидає на Мазура, той навішує у карний майданчик, Шульга поборовся за м’яч, а Трофименко знову перший на підборі, маємо 1:4.

Таким чином із 34 очками ФК «Любомир» замає сьому сходинку турнірної таблиці. У наступний поєдинок ставищани зустрінуться з аутсайдером перегонів київським «Монолітом». Про місце і час проведення матчу ми повідомимо додатково.