Пригальмувати лідера не вдалося. + Відео
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    28.09.2017 08:18    PDF Печать E-mail
Новини U-19

Першість України в ДЮФЛ. Третій тур.

Матч третього туру в Першості України серед юнаків любомирці провели в Ірпені, саме там приймає ковалівський «Колос». Штучне поле міського стадіону не зовсім влаштовувало ставищан, адже тренуються хлопці на трав’яному газоні, проте тренерський штаб подбав про підготовку і тиждень команда тренувалась на ДЮСШ-15, де є чудовий, новий штучний газон.

Пропустили любомирці досить швидко, але арбітр не зарахував гол, тому що 15 номер господарів, який доправив м’яч у ворота знаходився в офсайді. Гравці колоса не засмутилися і ще до перерви відкрили рахунок.

Виправив ситуацію Сергій Шишкін на початку другого тайму, він першим опинився біля снаряда, який відскочив від перекладини і влучно пробив у сітку.

Проте відібрати очки у лідера не вдалося, господарі зуміли забити вдруге і до кінця поєдинку рахунок залишився незмінний – 2:1.

U-19 ФК КОЛОС (Ковалівка) - ФК ЛЮБОМИР (Ставище) - 2:1