Знову втрачаємо очки. + Відео
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    05.10.2017 12:27    PDF Печать E-mail
Новини U-19

Першість України в ДЮФЛ. Четвертий тур.

Після невдалого виїзного туру, що відбувся минулого тижня любомирцям конче потрібно було вдало провести матч з білоцерківським «АРЗ», суперник тренується і грає на штучному газоні, тому перевага домашнього поля мала допомогти ставищанам виграти. Проте щось пішло не так…

Забитий Єгором Іващенко гол на восьмій хвилині матчу особливого пожвавлення у гру не вніс. Вочевидь любомирці занадто повірили у свої сили і дозволяли собі імпровізувати частенько ігноруючи вказівки тренера. Як відомо, коли занадто захоплюєшся може статися те, чого не очікуєш. Так воно і вийшло, на 39- хвилині один з гравців «Любомира» безпечно відпасував голкіперу не зважаючи на те, що поблизу знаходились нападники суперника, воротар чомусь не пішов на м’яч, а позадкував до воріт чим і скористались білоцерківці відновивши рівновагу.

А вже через три хвилини гості пробивали пенальті у ворота ставищан. «АРЗ» окрилений успіхом прибавив і змусив любомирців помилитися у власному карному майданчику, так рахунок став 1:2.

Щоб відновити паритет ФК «Любомир» знадобився майже увесь другий тайм. Метушня, помилки, не точні передачі, удари з дальньої відстані заважали чітко і злагоджено впроваджувати у гру рекомендації тренерів, а коли команда зібралась все стало на свої місця і останні 20 хвилин поєдинку біло церківцям було не переливки. Гості вміло затягували час, контратакували, відчайдушно відбивались, але другий гол все ж пропустили, зрівняв рахунок Антон Гришин.

На сьогодні ФК «Любомир» з п’ятьма балами на шостій сходинці турнірної таблиці. Попереду у ставищан виїзд у Хмельницький, де 11 жовтня відбудеться матч «Поділля» Хмельницький – ФК «Любомир» Ставище.

U-19 ФК ЛЮБОМИР (Ставище) - АРЗ (Біла Церква) – 2:2