Наздогнали й виграли. + Відео
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    07.10.2017 22:30    PDF Печать E-mail
Новини, перша команда

Чемпіонат Київської області-2017. 24-й тур.

Вже на 19- хвилині матчу любомирці програвали, хоч все могло складатися навпаки, але не реалізовані моменти обернулись голом у ворота Дмитра Бурлаки і ставищанам довелося відіграватись, і так було двічі.

Звичайна втрата м’яча в центрі поля призвела до того, що гості вивели сам на сам з голкіпером ставищан Кабачка і граючий помічник тренера киян переграв юного воротаря любомирців.

Мабуть ставищани недооцінили суперника, або ж розпочали гру в неналежному темпі, тому й пропустили. А відіграватись завжди важче, з’являється нервозність, багато рішень приймається поспіхом і мало що виходить на полі. Скоріш за все саме тому зрівняти рахунок у першому таймі не вдплося.

Рівновагу було відновлено лише на 50-й хвилині поєдинку, один із захисників «Моноліта» зіграв рукою у карному майданчику і арбітр призначив пенальті, реалізував одинадцятиметровий удар Ян Трофименко.

Здавалося б можна заспокоїтись і забивати ще й ще, проте вже на 67-й хвилині захист любомирців залишив по за увагою юного 13-го номера киян, а той  свою чергу «віддячив» господарів замкнувши подачу з кутового, ставищани знову змушені були відіграватись.

Зрівняти рахунок вдалось на 82-й хвилині, тут відзначився Антон Гришин, який змінив на полі Бахронова, подача Біленка й триходівка Шульга – Живий – Гришин зробили свою справу, рахунок став 2:2.

На 85-й хвилині свій гол забив і Олексій Шульга, а асистував йому Сергій Живий. Це був п’ятий і останній гол матчу.

Наступний поєдинок любомирці проведуть із ФК «Сокіл» с. Михайлівська Рубежівка, про місце і час проведення матчу буде повідомлено додатково.

ФК «Любомир» Ставище – ФК «Моноліт» Київ – 3:2