Як пояснити житомирське непорозуміння? + Відео
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    20.10.2017 18:11    PDF Печать E-mail
Новини U-17

Першість України в ДЮФЛ. Шостий тур.

Завдяки голу Богдана Кутовенка, який був забитий у першому таймі любомирці отримали перемогу в Житомирі над тамтешнім «Поліссям», але в офіційних таблицях на сайті ФФУ цей результат і до сьогодні не зафіксовано, Що ж сталось?

Все дуже просто. Матч закінчився, арбітр дав фінальний свисток і команди пішли в роздягальню. Проте через 10-15 хвилин арбітр прийшов в роздягальню «Любомира» і повідомив, що команди не дограли вісім хвилин і потрібно перевдягатись, виходити на поле і догравати поєдинок, але:

Рішення арбітра:

"Арбітр повинен приймати рішення в силу своїх можливостей відповідно до Правил гри та «духу гри» на підставі власної думки, маючи право діяти на власний розсуд в межах Правил гри. Рішення арбітра за всіма фактами, пов’язаними з грою, включаючи зарахування або не зарахування голу та результат матчу, є остаточними. Рішення арбітра, та всіх інших офіційних осіб матчу, повинні завжди виконуватися. Порадою іншої офіційної особи матчу, якщо гру було поновлено або арбітр подав сигнал про закінчення першого або другого тайму (включаючи тайми додаткового часу) та залишив поле для гри, або завершив матч". (Так трактує правило 05 IFAB "Правила гри").

У нашому випадку арбітр матч завершив давши фінальний свисток і вказавши на центр поля (це чітко видно на відео), так які питання можуть бути до любомирців? Чому до сьогодні не опубліковано результат матчу?

Момент, коли арбітр дав фінальний свисток.

Є ще одне питання. Арбітр, два асистенти, наглядач арбітражу – всі ці люди мають фіксувати час і у випадку помилки повідомити арбітру про це. Але жоден, а ні асистенти, а ні наглядач арбітражу не зробили цього. Чому???

Сподіваюсь що рішення по матчу ФК «Полісся» - ФК «Любомир» буде прийнято якнайшвидше і все стане на свої місця. А відео матчу до вашої уваги.

ФК «Полісся» (Житомир) - ФК «Любомир» (Ставище) – 0:1