U-17 пригальмували лідера. + Відео
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    26.10.2017 19:58    PDF Печать E-mail
Новини U-17

Першість України в ДЮФЛ. Восьмий тур.

У четвер 26 жовтня до Ставища завітали гості з Костополя, ліцеїсти КОЛІФКС. На відділенні футболу (юнаки) «Костопільського обласного ліцею-інтернату І-ІІІ ступенів» фізичної культури і спорту навчається 80 учнів і викладають сім тренерів-викладачів, тож не дивно, що хлопці лідирували у групі, проте ставищани перемігши 3:1 відібрали лідерство у костопільців і підвищили свій статус в турнірній таблиці.

Розпочався поєдинок обережно, але вже за кілька хвилин любомирці зуміли нав’язати гостям свою гру. Протягом першого тайму господарі «обстукали» ворота ліцеїстів з усіх сторін і позицій, та круглий вперто летів мимо. Успіх прийшов лише на 51-й хвилині, коли Богдан Кутовенко замкнув подачу Дениса Бондаря.

Незабаром Богдан Замрига подвоїв рахунок прекрасно пробивши штрафний. Проте за кілька хвилин гості скоротили розрив, теж зі штрафного.

Крапку у матчі поставили любомирці, не без допомоги суперника. У карному майданчику збивають Замригу, за це Кутовенко покарав ліцеїстів вдало пробивши пенальті.

Таким чином ставищани перемогли з рахунком 3:1 і поклали три бали в актив. Наступний поєдинок любомирці проведуть у неділю 29 жовтня в Білій Церкві, суперником ставищан виступить «КОДЮСШ-Рось». Початок матчів: U-17 – о 12-00, U-15 – о 14-00.

ФК ЛЮБОМИР (Ставище) – КОЛІФКС (Костопіль) – 3:1