U-15 - гарячий поєдинок з ліцеїстами. + Відео
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    27.10.2017 09:38    PDF Печать E-mail
Новини U-15

Першість України в ДЮФЛ. Восьмий тур.

До матчу в Ставищі костопільский «КОЛІФКС» займав тверду п’яту сходинку турнірної таблиці, любомирці ж плентались передостанніми, дев’ятими, проте матч восьмого туру підвищив у рангу ставищан, а ось п’яте місце під ліцеїстами захиталося, адже тепер вони мають однакову кількість очок із житомирським «Поліссям».

Для «Любомира» поєдинок восьмого туру почався вельми невдало, вже на сьомій хвилині матчу гості відкрили рахунок, а ще за якусь мить могли подвоїти його, але саме тоді футбольна фортуна і відвернулась від «КОЛІФКСа», вірніше ставищани переманили її на свій бік.

Довгих двадцять з лишком хвилин любомирці намагались зрівняти рахунок і це їм вдалося, на 31-й хвилині Олександр Костенко обікрав двох захисників суперника, вийшов сам на сам з голкіпером і не схибив.

Кілька хвилин по тому костопільці допомагають господарям забити другий гол. У карному майданчику збивають того ж таки Костенка, пробивати пенальті виходить Євген Мельничук і виграє двобій у воротаря.

Продовжили любомирці вже у другому таймі. Олександр Костенко стрімко йшов до воріт, але захисник, що переслідував нашого нападника збиває Сашка майже на лінії воротарського майданчика, отримує червону картку і залишає свою команду у меншості. Цього разу до одинадцятиметрової позначки підійшов Богдан Теденя і шансу свого не проґавив, рахунок стає 3:1.

Останній, четвертий гол у ворота ліцеїстів забив все той же Костенко, випередивши всіх після подачі кутового Сашко лівою «пуляє» снаряд у праву дев’ятку.

Перегравши досить сильну команду любомирці набирають вісім балів і піднімаються на восьму сходинку турнірної таблиці. Наступний суперник у юних ставищан також буде не простий, білоцерківська «КОДЮСШ-Рось», тож готуйтеся хлопці, ми за вас вболіватимемо!

U-15 ФК ЛЮБОМИР (Ставище) – КОЛІФКС (Костопіль) – 4:1