U-17 Перемога під завісу кола. + Відео
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    30.10.2017 18:00    PDF Печать E-mail
Новини U-17

Першість України в ДЮФЛ. Дев'ятий тур.

Останній матч першого кола першості України в ДЮФЛ команда U-17 провела в Терезино, що під Білою Церквою, тут підопічні Олександра Ніколайчука впевнено переграли господарів поля білоцерківський «КОДЮСШ-Рось» з рахунком 1:5, проте початок для любомирців був не надто феєричним, вони пропустили першими.

На п'ятій хвилині поєдинку гаву зловив голкіпер ставищан Євген Васильченко, саме він заштовхав м'яч у свої ворота. Але любомирці не розгубились і вже через три хвилини рівновагу було відновлено завдяки старанням Владислава Прикоти, а через шість хвилин Влад вивів свою команду вперед.

У підзвітному матчі з перших хвилин відчувалась явна перевага ФК «Любомир», тому питання переможця не стояло, цікавив тільки рахунок. На 22-й та 37-й хвилинах свій вклад у перемогу вніс Богдан Кутовенко, який нарешті почав забивати, сподіваюсь так буде й надалі, а крапку забитим голам поставив Дмитро Степанець, саме він на 57-й хвилині чудовим дальнім ударом поклав п'ятий гол у ворота «КОДЮСШ-Рось».

U-17 КОДЮСШ-Рось (Біла Церква) – ФК ЛЮБОМИР (Ставище) – 1:5