U-17. Достойний поєдинок з «Динамо»
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    03.02.2018 13:31    PDF Печать E-mail
Новини U-17

«Зимовий кубок ДЮФЛУ-2017». Група «Київ».

Вихованці Олександра Ніколайчука свій перший матч «Зимового кубку ДЮФЛУ-2017» зіграли з київським «Динамо». Звичайно ж кияни виступають у Вищій лізі ДЮФЛУ, у них більший потенціал і кращий підбір виконавців, проте здолати любомирців динамівці змогли лише на останніх хвилинах поєдинку. Забили кияни першими, з пенальті, але ставищани вже через кілька хвилин зрівняли рахунок. Нічия протрималась до 70-ї хвилини, коли вихованці столичного клубу все ж зуміли забити другий гол, а під завісу матчу зробили рахунок 3:0. Це був перший офіційний матч любомирців із київським «Динамо» в якому ставищанські юнаки проявили себе з найкращої сторони і показали, що можуть гідно протистояти одноліткам з іменитих футбольних клубів. В загалом же ФК «Любомир», команда U-17, провели п’ять матчів у груповому турі, хлопці мають дві перемоги, дві поразки і одну нічию. Не погано! Огляд матчу із київським «Динамо» до вашої уваги.

U-17 ФК ДИНАМО (Київ) – ФК ЛЮБОМИР (Ставище) – 3:1. Огляд