joomla template

18.07.2018
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Підкорювачі Фастова
Автор: Інформ-служба ФК Хілд-Любомир    26.04.2013 20:29    PDF Печать E-mail
Новини ДЮСШ

Чемпіонат Київської області 2012-2013. ДЮФЛКО.

У четвер 25 квітня у Фастові на стадіоні "Локомотив" в рамках чемпіонату Київської області 2012-2013, ДЮФЛКО, зустрічалися "ДЮСШ Фастів" та "ДЮСШ ХІЛД-Любомир", вікова категорія 1998-1999р.н. Наші хлопці показали чудовий футбол, завдяки чому і перемогли - 1:3. Нагадаю, що попередній поединок, у першому колі вдома, ставищани програли з рахунком 0:4, тож можна сказати реванш взяли. Фотозвіт матчу ТУТ.

 
Останній абзац. Відео
Автор: Інформ-служба ФК Хілд-Любомир    13.04.2013 22:17    PDF Печать E-mail
Новини ДЮСШ

Вихованці ДЮСШ "Хілд-Любомир" на Закарпатті.

У сюжеті змонтованому для ТРК "Грант" йдеться про те, як юні ставищани оздоровлювалися, змагалися і відпочивали на Закарпатті, про те які враження привезли хлопці додому, чого досягли за три турнірні дні. Декілька слів сказано про людей, які допомагають юнакам втілювати свої мрії у життя і про сьогодення, а саме про підготовку до другого кола чемпіонату Київщини.

 
Турнір на Закарпатті. Відео
Автор: Інформ-служба ФК Хілд-Любомир    12.04.2013 13:03    PDF Печать E-mail
Новини ДЮСШ

Дитячий футбольний турнір на Закарпатті у селі Поляна, де приймають участь юні ставищенці, продовжується. Сьогодні завершився другий ігровий день і вже відомі попередні результати. Любомирці боротимуться за 3-4, та за 5-6 місця. На разі пропонуємо переглянути сюжет про те як хлопці починали турнір.

 
Дитячий турнір на Закарпатті
Автор: Інформ-служба ФК Хілд-Любомир    11.04.2013 12:59    PDF Печать E-mail
Новини ДЮСШ

Якщо не брати до уваги мінливу закарпатську погоду, а весною і восени вона змінюється по кілька разів на день, умови для весняних дитячих турнірів тут досить не погані, що правда футбольні поля, з огляду на особливості ґрунту, під час стають зовсім не придатні для футболу. Село Поляна, маючи невелике штучне поле, для народної гри відкрите завжди. Байдуже, що розміри майданчика лише трохи більшi половини стандартного, місця тут вистачає всім.

 
Старе по новому. +Відео
Автор: Інформ-служба ФК Хілд-Любомир    10.04.2013 12:51    PDF Печать E-mail
Новини ДЮСШ

Нові пригоди юних ставищенців на Закарпатті.

Вже вчетверте на весняних канікулах вихованці ДЮСШ "Хілд-Любомир" приїзжають на гостинну Закарпатську землю. Але, якщо минулі рази поїздки організовувалися для участі у турнірі пам'яті Віктора Ковача у Мукачево, то цьогоріч хлопці приїхали у с. Поляна, Свалявського району, щоб спробувати себе у новому турнірі, організованому місцевою владою. До вашої уваги сюжет про те, як добирася до місця, де живемо, і як відпочиваємо.

 


Страница 42 из 42