Новини, перша команда
Фінал «Кубка Афганця». + Нагородження
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    04.07.2018 11:28    PDF Печать E-mail

ХХІ «Кубок Афганця». 1 липня 2018 року смт. Ставище.

У фіналі одноденного турніру, який щорічно проводить ставищанська спілка ветеранів Афганістану зустрілись давні суперники ФК «Любомир» та ФК «Узин». Стомлені але заряджені на перемогу команди до останніх хвилин боролись за перше місце, проте любомирці зуміли зберегти більше сил для цього поєдинку і як результат переграли гостей з Узина. Всього один забитий гол вирішив долю матчу. Тож ставищани вчетверте поспіль перемагають у «Кубку Афганця», думаю, що й на далі триматимуть планку на належному рівні. Огляд фінального матчу і нагородження до вашої уваги.

Поєдинок за вихід у фінал
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    03.07.2018 16:40    PDF Печать E-mail

ХХІ «Кубок Афганця», смт. Ставище 1 липня 2018 року.

За вихід у фінал турніру, група «А», боролись ФК «Любомир» і ФК «Жашків», який переміг обухівську «Ниву» із загальним рахунком 6:4. По при всі намагання сусідів із Жашкова бодай раз розписатись у воротах любомирців нічого у них не вийшло, хоча можливість була. Ставищани не залишили гостям жодного шансу впевнено перемігши з рахунком 3:0. Один гол у свій актив записав Сергій Третяк і двічі відзначився В’ячеслав Гонта. Відео поєдинку до вашої уваги.

Переможці четвертий рік поспіль
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    02.07.2018 13:41    PDF Печать E-mail

Четвертий раз поспіль ФК «Любомир» став переможцем «Кубка Афганця», який вже 21 рік проводиться в Ставищі. Цього річ у змаганнях взяли участь вісім команд, по чотири у групі. Група «А» визначала найсильніших на ставищанському стадіоні «Колос», тут за вихід до фіналу боролись ФК «Любомир», «ДГ Шевченківське» с. Денихівка, «Нива» м. Обухів, ФК «Жашків». У групі «Б», яка змагалась в селі Гейсиха дебютували юніори ФК «Любомир», команда U-19, разом з ними боротьбу вели «Авангард» с. Гейсиха, ФК «Узин», ФК «АтаманД» м. Маньківка. На жаль U-19 програли у першому ж матчі і вибули з боротьби, а ФК «Любомир», який представляли гравці, що в різні роки виступали за клуб піднявся на найвищу сходинку турніру.

«Джуніорс» втрачає очки. Відео
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    01.07.2018 15:45    PDF Печать E-mail

Чемпіонат Київщини-2018. 13-й тур.

Останній поєдинок першого кола чемпіонату Київщини зразка 2018 року молодь ставищанського «Любомира» провела на домашньому стадіоні «Колос», де впевнено переграла одного з лідерів перегонів ФК «Джуніорс» із при столичних Шпитьок. Вже перші хвилини матчу показали, що легко не буде, проте налаштовані на успіх ставищани не поступались більш іменитому супернику і сміливо вступали в боротьбу не даючи гостям а ні хвилини перепочинку. На 39-й хвилині голкіпер «Джуніорса» порушує правила і Олексій Заїка майстерно реалізовує пенальті. Подвоїти рахунок любомирцям вдалося лише у другому таймі, а допоміг у цьому захисник гостей переправивши м’яч у свої ворота. Один гол шпитьківчани все ж забили, та на більше їх не вистачило. Огляд матчу до вашої уваги.

Нічию не втримали. Відео
Автор: ІНФОРМ-СЛУЖБА ФК ЛЮБОМИР    25.06.2018 12:44    PDF Печать E-mail

Чемпіонат Київської області-2018. 12-й тур.

Любомирцям не вистачило зовсім трішки, щоб втримати нічийний результат у матчі 12-го туру чемпіонату Київщини. Коли перший тайм голами не відзначився, всі чекали другої половини поєдинку, і дочекались. На 61-й хвилині Емануель Окодува з лівої відправляє круглого у дальній кут воріт. Далі поєдинок пішов нервово і непередбачувано, проте, коли за агресивну поведінку з поля видалили Вадима Надобенка буря вщухла і буквально за лічені хвилини Антон Гришин зрівняв рахунок. На жаль втримати нічию не вдалось. Помилка захисників призвела до другого голу у ворота ставищан і на цьому забиті м’ячі закінчились. Таким чином любомирці посідають дев’яту сходинку турнірної таблиці маючи у активі 10 балів. До літньої перерви залишилось зіграти один матч. Відбудеться він 30 червня, у Ставищі, а в гості до ФК «Любомир» приїде ФК «Джуніорс» (Шпитьки). Огляд матчу із «Соколом» до вашої уваги.